fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

Двічі пропускаємо після кутових і мінімально поступаємось «Ниві»

Вперше у сезоні головний тренер «Карпат» Любомир Вовчук мав у розпорядженні повний комплект гравців – жодного травмованого чи дискваліфікованого. Господарі почали активно: подали кілька корнерів, непогано пробивали здалеку Степанчук та Береза. Та найкращу нагоду мав Бичек – ефектно протягнув м’яча метрів 35 і з-за меж штрафного бив у нижній кут – воротар перевів на кутовий.

У середині тайму Калинчук ледь не зрізав м’яча у власні ворота після подачі корнера. А прилетіло «Карпатам» на 38 хвилині, як годиться після стандарту: кутовий, ніхто не зумів винести м’яч, Гороху забивали вже фактично з лінії воріт – 0:1.

Відігралися «Карпати» на 62 хвилині. Лише кілька секунд минуло після появи на полі Юрія Раделицького, як форвард першим дотиком з дуже гострого кута спрямував м’яча у ворота «Ниви».

Згодом Лісовик міг завершувати красиву контратаку господарів, але головою пробив невлучно. Не пішов з поля без суперсейву Горох, блискуче впоравшись з ударом з середньої відстані. Та кіпер «Карпат» був безсилий після чергового корнера – 1:2.

У підсумку – дуже прикра поразка, адже молоді карпатівці не поступались супернику ані за кількістю створених моментів, ані за старанням і характером.

«Карпати» – «Нива» – 1:2

«Карпати»: Горох, Назарчук (Мудрик, 46), Калинчук, Слива, Береза, Степанчук (Підгурський, 77), Гудзінський, Бичек, Даніловський (Стень, 41), Сущак (Лісовик, 55), Жозеф (Раделицький, 61)
Запасні: Сасс, Стегніцький, Слічний

Голи: Раделицький 62 – Маляренко 39, Зеленевич, 82
Попередження: Назарчук 38, Жозеф 48