fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

Дивись матч Україна – Швеція на найбільшому екрані міста! 

Ще вчора тримали за шведів кулаки, а вже сьогодні гостримо на них зуби! Приходь з друзями у вівторок на стадіон «Україна» – буде гаряче!

Сподіваємось, ви вже оцінили якість відео та звуку під час попередньої трансляції, а також сповна відчули справжню футбольну атмосферу на стадіоні. Цього разу ми знову покажемо два матчі – спочатку о 19:00 Англія проти Німеччини (переможець виходить в 1/4 фіналу на нашу пару), а потім о 22:00 Швеція – Україна. Тому запрошуємо на стадіон вже з 18:00.

Гігантський екран (10х6 метрів), море холодного пива і квасу, смачні закуски – таке не можна пропустити!

Ми детально вивчили ваші побажання після трансляції матчу Україна – Австрія і готові зробити все, що в наших силах, для створення комфортних умов у вівторок. Своєю чергою, попросимо дещо й у вас. Аби покращити роботу кейтерингу і зменшити черги, нам потрібно якомога раніше знати приблизну кількість вболівальників. Тому будемо вдячні, якщо ви придбаєте квиточки заздалегідь (роздруковувати їх не обов’язково).

Вартість квитків – нижча, ніж минулого разу: 40 грн на центральні сектори і 90 грн у VIP-ложу. Але! Починаючи з суботи ціни будуть щодня зростати:

П’ятниця: 40 грн (90 грн у VIP)
Субота: 50 (100 у VIP)
Неділя: 60 (110 у VIP)
Понеділок: 70 (120 у VIP)
Вівторок: 80 (130 у VIP)

В разі чого, квитки можна буде купити у касі стадіону у день матчу.

КВИТКИ ВЖЕ ТУТ – https://bit.ly/2UyjMZw