fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

16-річні карпатівці перемагають «Шахтар» і здобувають бронзу ДЮФЛ

Вихованці тренерів Володимира Вільчинського і Тараса Петрівського у півфіналі мінімально поступились одноліткам з ДВУФК «Дніпро» – 0:1. Сьогодні у матчі за третє місце наші хлопці сенсаційно вирвали вольову перемогу у донецького «Шахтаря» – 2:1.

Рахунок ударом з пенальті на 25 хвилині матчу відкрили донеччани, карпатівці відігрались вже по перерві – Андрій Ломницький після подачі кутового головою пробив під поперечку. Перемогу нашій команді після фантастичного проходу зі своєї половини поля Артура Шаха приніс завершальний удар вже з лінії воріт Олександра Федька – 2:1.

Це вже другий комплект нагород вихованців Академії «Карпат». Раніше 14-річні вихованці Олега Родіна та Тараса Павліша у півфіналі перемогли київське «Динамо», а у фіналі поступились «Шахтарю», посівши в Еліт-лізі друге місце.