Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

'У 'Карпати' приїдуть десять нових футболістів, з яких лише чотири - легіонери'

Що коїться в трансферній політиці клубу? Чи залишить команду провідний центральний захисник Андрій Распопов? На ці та інші актуальні запитання читачам "Експресу" відповів головний тренер "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький.

-Сьогодні в команді одна втрата - пішов Олег Веприк, - каже Юрій Михайлович. - У нього контракт закінчується першого липня, але він попросив відпустити його швидше, аби мати змогу знайти собі нову команду. Ми пішли Олегу назустріч. Закінчився контракт в Андрія Распопова, а нового він ще не підписав. Спочатку Андрій має обговорити з президентом певні умови, а чи захоче підписувати новий контракт, чи ні - це вже його справа. Всі решта на контракті, й жодних проблем немає.

- Проясніть ситуацію з новим нашестям легіонерів у команду.

Трансферна політика "Карпат" така: сподіваємось на своїх футболістів, але візьмемо не більше одного-двох легіонерів, щоб підсилити команду для вищої ліги. У вівторок ввечері до нас приїхало два футболісти з Єгипту - нападник і центральний захисник. Будемо дивитись, чого вони варті. Мають приїхати ще кілька гравців. Але усіх ми не візьмемо. Спочатку подивимось, чи вони здорові, нехай пройдуть медогляд, побачимо, на що вони здатні на футбольному полі, й лише тоді приймемо рішення, чи брати їх у команду.

Це правда, що за літнє міжсезоння ви хочете переглянути десять іноземців?

- У "Карпати" на оглядини мають прибути десять нових футболістів, з яких лише чотири легіонери. Решта - українці. Серед легіо нерів буде два нападники і два центральні захисники. Когось із них ми й візьмемо. Ще шестеро потенційних новачків - українці. Вони представники вищої, першої та другої ліг українського чемпіонату.

- А як щодо Діого Піреса? Спочатку ви говорили, що більше його в команді не буде, проте він і далі грає. Якою буде його подальша доля?

Ми домовились з Петром Петровичем, що до першого червня Пірес буде в нас, а далі побачимо, що з ним робити. Ми його взяли на півроку в оренду, термін дії якої закінчується першого липня. Тому з ним клопоту не буде. Якщо вирішимо припинити з ним співпрацю, то відправимо додому, не порушуючи угоди. -Чи залишиться у Львові ще один легіонер - Мацей Налєпа?
-Так, він у команді. Нині ми маємо трьох голкіперів: Налєпу, Тлумака і Мартищука. Вони нам потрібні, бо у вищій лізі ще буде чемпіонат дублерів. Тому ці голкіпери залишаються. А "Карпати-2" і далі гратимуть у другій лізі. Цю команду ми не розганятимемо.

Джерело: газета "Експрес", №2793

25 Травня 2006

Схожі новини
Спонсори