Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Вболівальники 'Карпат' докричались до Садового: компромісний варіант розв’язання ситуації навколо стадіону «Україна» знайдено!

Учора, 25 травня, в Ратуші відбулась зустріч міського голови Андрія Садового та секретаря Львівської міської ради Володимира Квурта з керівництвом футбольного клубу «Карпати». Андрій Садовий запропонував, щоб футбольний клуб робив усі роботи на стадіоні «Україна», необхідні для підготовки арени до Чемпіонату України 2006/2007 за власні кошти, які будуть зараховані в майбутні комунальні платежі. Представники клубу наголосили, що такий варіант цілком прийнятний, однак остаточне рішення – за власником ФК «Карпати» Петром Димінським. Про це Західну інформаційну корпорацію повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сторони також домовились про необхідність підтримки дитячо-юнацьких футбольних закладів Львова зі сторони міської влади. Конкретна програма заходів буде обумовлена під час наступних зустрічей.

Тим часом «Карпати» готові підписати з міською радою довготермінову угоду про план реконструкції і розбудови майнового комплексу стадіону «Україна», – заявив директор «Карпати Спорт Маркетинг» Ігор Дедишин.

«В принципі варіант з комунальними послугами та ремонтними роботами, який озвучив вчора Андрій Садовий, раніше запропонував Петро Димінський. Але потрібно узгодити дуже багато моментів. Якщо мерія не буде мати нічого проти, клуб готовий розглянути можливість підписання з містом довготермінової угоди про план реконструкції і розбудови майнового комплексу стадіону «Україна» згідно з Генеральним планом забудови території спортивної арени. Кошти, які клуб вкладатиме у розбудову стадіону і його інфраструктури, будуть іти в рахунок оплати комунальних послуг. Зрозуміло, що ми вимагатимемо, щоб ціни на комунальні послуги були фіксованими на момент підписання угоди і залишалися дійсними протягом всього терміну дії цього договору. В цій угоді має бути чітко прописано подальший план розбудови інфраструктури стадіону. І ще хочеться, щоб усі врешті-решт зрозуміли, що клуб не збирається використовувати майновий комплекс стадіону за нецільовим призначенням. При потребі цей момент також можна прописати в угоді», – наголосив Ігор Дедишин.

Джерело: Західна Інформаційна Корпорація

25 Травня 2006

Схожі новини
Спонсори