Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Андрій Садовий готовий до розмови з Петром Димінським, однак не знає, чи знайде для цього час

«Для мене немає жодних проблем, з ким дебатувати, де дебатувати і про що. Головне, щоб це було актуально, конструктивно, і був з цього певний результат. Якщо говорити про ситуацію з футбольним клубом «Карпати», то, на мою думку, на сьогоднішній день ситуація нормалізована, і я проблем не бачу», – заявив 29 травня у коментарі Західній інформаційній корпорації міський голова Львова Андрій Садовий у відповідь на пропозицію почесного президента ФК «Карпати» Петра Димінського провести спільну зустріч з журналістами у прямому ефірі.

«Я б рекомендував керівництву футбольного клубу сконцентрувати свою увагу на, власне, всіх аспектах в юридичній площині, щоб розв’язати проблему. Бо час насправді дорогий: якщо ставиться за мету оперативно відремонтувати стадіон «Україна», то треба тим займатися», – зазначив А.Садовий.

Попри те, що міський голова заявив, ніби готовий до розмови з П.Димінським у прямому ефірі, він все ж відмовився однозначно конкретизувати, чи ця розмова справді відбудеться. «Дуже багато людей зі мною хочуть говорити. І бажаючі потрапити на прийом вже десь на серпень місяць записалися. Дуже багато людей мають бажання спілкуватися з міським головою. Я однозначно не відповідаю, бо на це є свої підстави не відповідати однозначно», – пояснив свою позицію А.Садовий.

Довідка ЗІКу.

Почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський в інтерв’ю Інтернет-виданню «Вголос» 26 травня заявив: «Я запросив Садового на прямий ефір... Я хотів би, щоб ми разом провели прес-конференцію в присутності всіх журналістів. Ми зробимо хороший анонс, щоб якомога більше глядачів це побачили, в неробочий час, десь година сьома чи восьма вечора. Я йому запропонував. Це все буде за мій рахунок. Скільки буде часу на це потрібно – це не важливо. На будь-якому каналі, включно з ТРК «Україна», мені однаково».

Джерело: Західна Інформаційна Корпорація

30 Травня 2006

Схожі новини
Спонсори