Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Андрій Садовий досі не бачив листа від ФК 'Карпати', який було зареєстровано в міськраді ще в понеділок

Міський голова Львова Андрій Садовий листа від Футбольного клубу “Карпати” поки що не отримав. Про це він повідомив Інформаційний центр ФК "Карпати" сьогодні, 31 травня, близько 12-ої години.

Лист, у якому йдеться про співрацю між “зелено-білими” та міською владою, у міськраді зареєстрували ще у понеділок. За словами Андрія Садового, звернення найближчим часом має лягти йому на стіл. Після цього він скерує його у відповідні служби, які цей лист повинні опрацювати. Міський голова переконує: вивчення питання проводитиметься в максимально оперативному режимі.

Нагадаємо, що Андрій Садовий пообіцяв вкладені „Карпатами” кошти у реконструкцію стадіону “Україна” компенсувати оплатою за комунальні послуги. Тим не менше, якщо Львівводоканал, Теплокомуненерго та Львівсвітло є комунальними підприємствами, то Львівобленерго та Львівгаз не належать до відомства міської ради.

Чи зможе міський голова у повній мірі компенсувати футбольному клубу комунальні витрати з’ясується після вивчення цього питання відповідними службами.

Інформаційний центр ФК „Карпати”

Світлина Західної Інформаційної Корпорації

31 Травня 2006

Схожі новини
Спонсори