Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

У п`ятницю у прямому ефірі Петро Димінський розкаже ВСЕ

Як і було обіцяно, Почесний президент “Карпат” Петро Димінський зустрінеться з журналістами у прямому ефірі 12-го каналу Львівського телебачення. Щоправда, зустріч відбудеться без мера Львова. Андрій Садовий збирається у цей пізній час напружено працювати...

Прес-конференція відбудеться у п’ятницю, 2-го червня, о 21-й годині. Почесний президент “Карпат” обіцяє розповісти багато донині невідомих фактів стосовно життя та майбутнього клубу, а також про співпрацю з місцевою владою.

Раніше Андрій Садовий відмовився провести теледебати з Петром Димінським через напружений робочий графік: у п`ятницю мер Львова має зустрітися у Києві з в.о. прем`єр-міністра України Юрієм Єхануровим. Утім, Петро Димінський готовий профінансувати Андрію Садовому чартерний рейс, аби мер встиг і на прямий ефір, і на зустріч у Києві.

Аби Андрій Садовий не "забув" про запрошення на теледебати, на його стіл, як і на стіл голови облради Мирослава Сеника, зранку 1-го червня ляже офіційний лист-запрошення від Почесного президента "Карпат". У футбольному клубі "Карпати" сподіваються, що мер розгляне це запрошення швидше, ніж він відреагував на проект схеми взаємостосунків між футбольним клубом та міською радою у питанні стадіону „Україна” у період до визначення країни-господаря ЧЄ-2012. Нагадаємо: Андрій Садовий досі не бачив цього листа від ФК "Карпати", який було зареєстровано в міськраді ще в понеділок (http://www.fckarpaty.lviv.ua/cat/newskarpaty/?news_id=352&mode=full).

Інформаційний центр ФК „Карпати”

31 Травня 2006

Схожі новини
Спонсори