Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Сеник не прийде на сьогоднішню прес-конференцію Димінського, бо його не влаштовує «формат зустрічі із журналістами» (оновлено!)

Голова Львівської облради Мирослав Сеник не візьме участі у прес-конференції, яка має відбутися сьогодні о 21.00 на Львівському телебаченні. М.Сеника не влаштовує формат зустрічі із журналістами. «Прес-конференція Петра Димінського, почесного президента ФК «Карпати», в якому не передбачена участь голови облради. Про це Західній інформаційній корпорації повідомив прес-секретар голови Львівської облради Василь Терещук.

«Якщо зважити на те, що Сеник не журналіст, то що він робитиме на цьому заході. Крім того, прес-конференція передбачає інформування журналістів про результати якихось домовленостей з певних справ. Оскільки ж попередня зустріч зірвалася, і не з вини Мирослава Петровича, і жодних домовленостей з приводу майбутнього стадіону і загалом долі ФК «Карпати» немає, розповідати журналістам, по суті, немає про що», – наголосив Василь Терещук.

«Водночас голова облради з цікавістю подивиться прес-конференцію по телебаченні. Час знайде, бо його це питання дуже цікавить. Він хоче, щоби львівський футбол нормально розвивався, щоб наші футболісти здобували перемоги», – резюмував він.

При цьому прес-секретар голови Львівської облради Василь Терещук відмовився сказати, з чиєї вини була провалена зустріч у форматі М.Сеник-А.Садовий-П.Димінський. «Мені відомо, що запрошення на зустріч Петру Димінському вручили. Назвемо це непорозумінням», – зазначив Василь Терещук.

У коментарі ЗІКу почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський заявив, що не отримував жодного запрошення на зустріч, яку заповзявся організувати голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник. Як стало відомо ЗІКу з достовірних джерел, «відповідальний працівник апарту обласної ради» з якихось причин не передав запрошення на зустріч.

Тим часом директор ПП «Карпати Спорт Маркетинг» Ігор Дедишин прокоментував ситуацію так: «Петро Димінський особисто підписав листа Мирославу Сенику, у якому запросив голову обласної ради на спільну прес-конференцію. Незрозумілою є позиція, що, мовляв, Сеник не журналіст, щоб приходити на прес-конференцію. Адже у листі йшлося про те, що буде спільна прес-конференція, на якій зацікавлені сторони зможуть висловити свою позицію стосовно майбутнього ФК «Карпати». 31 травня я особисто був присутнім під час телефонної розмови Петра Димінського та Мирослава Сеника. Голова облради з радістю погодився прийти на спільну прес-конференцію. А зараз чомусь відмовляється. Відтак, у Мирослава Петровича або немає позиції, або він просто не бажає брати участь в обговоренні нагальних проблем «Карпат. До речі, у запрошенні було запропоновано узгодити формат спільної прес-конференції».

Джерело: Західна Інформаційна Корпорація

02 Червня 2006

Схожі новини
Спонсори