„Карпати” перемагають ФК „Харків” завдяки голу Сучкова

10 лютого львівські „Карпати”, які перебувають у турецькому містечку Кунду на другому закордонному тренувальному зборі, провели перший запланований спаринг. У матчі проти вищолігового ФК „Харків” підопічні Юрія Дячука-Ставицького перемогли з рахунком 1:0. Гол на рахунку білоруського легіонера „Карпат” Аляксєя Сучкова.
Нагадаємо, що першим суперником нашої команди на турецькій землі був представник болгарської прем’єр-ліги, команда „Бєласіца” (Петріч), яку „зелено-білі” також здолали з рахунком 1:0 (Батіста).

Про перебіг подій у матчі повідомив по телефону головний тренер «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький, який зазначив, що перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Перша половина гри проти підопічних Геннадій Литовченка пройшла у рівній боротьбі. На 12-ій хвилині після розіграшу кутового удару м’яч потрапив до півзахисника «Карпат» Аляксєя Сучкова, який метрів з 20-ти влучно пробив правою ногою повз воротаря Рустама Худжамова. Натомість харків’янин Олександр Гладкий своїм шансом не скористався. Також міг відзначитись і карпатівець Максим Фещук, який виходив на побачення з воротарем. Після перерви відчутна перевага була на боці «Карпат», проте білоруському арбітру більше не довелось вказувати на центр поля. У цій грі вдало активно проявив себе Руслан Платон, який мав три гольові моменти, добре відіграли Роша Батиста і Сергій Пшеничних.