Виїзна нічия напіврезервним складом

Львівські «Карпати», будучи уже у статусі команди вищої ліги, у виїзному матчі перенесеного 31-го туру чемпіонату України зіграли внічию 1:1 з дніпродзержинською «Сталлю». Наставник львів’ян Юрій Дячук-Ставицький дав змогу відпочити більшості лідерам своєї команди. Але навіть за таких умов «карпатівці» довели, що не дарма вибороли право виступати у кагорті найсильніших українських клубів.

Весь поєдинок пройшов у не надто швидкому темпі. Воно й не дивно, адже «Карпати» забезпечили собі другу сходинку у турнірній таблиці, а футболісти «Сталі» виконали завдання свого керівництва – підійти у цьому сезоні якомога ближче до групи команд, котра у майбутньому сезоні боротиметься за підвищення у класі. 13-та хвилина виявилася нещасливою для львів’ян: Ситник після проходу через центр перекинув м’яч за спини захисників львів’ян, і Візьонок вправно закинув «шкіряного» за «комір» Юрія Мартищука, котрий дещо необачно вийшов з воріт. Варто зазначити, що Мартищука могли перекинути й ще одного разу, проте Боргуну бракувало точності. Мали змогу львів’яни й забити ще до перерви, та Бобилєву не вистачило кількох сантиметрів, аби замкнути простріл Худоб’ка, а м’яч після удару зльоту у виконанні Лапка парирував голкіпер господарів Коваленко.

У другому таймі замість Мартищука на полі з’явився польський воротар Мацей Налєпа. Для нього особливої роботи не було, проте щонайменше одного разу він врятував свою команду: на 56-й хвилині Налєпа відбив далеко нелегкий штрафний удар у виконанні Візьонка. Натомість «карпатівцям» таки вдалося зрівняти рахунок. Ігор Худоб’як здійснив прохід по центру і з 17-ти метрів невідпорно пробив низом впритул зі стійкою воріт «Сталі». Більше гравці обох команд у цьому матчі не забивали. Львів’яни ж на останній – домашній - матч чемпіонату проти хмельницького «Поділля» повертаються у хорошому настрої.

Детальніший звіт з поєдинку, післяматчеві коментарі тренерів та гравців читайте на нашому сайті дещо пізніше.