Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Кабанов на оглядинах у 'Карпатах'

Тарас Кабанов спершу підписав попередній контракт із донецьким "Металургом". Але коли почали вивчати його документи, зокрема контракт із "Кривбасом", то з’ясували, що першочергове право викупу Кабанова мають "Карпати". Тож із Донецька форвард виїхав до Львова на переговори з керівництвом клубу.

"Я мав розмову з почесним президентом "Карпат" Петром Димінським. Нині не можу вам сказати нічого конкретного. Чи гратиму у Львові, з’ясуємо найближчим часом. Можу лише додати, що хочу повернутися до Львова. Адже це моє друге рідне місто", - розповів "Газеті" Тарас Кабанов.

Тим часом теперішній клуб Кабанова "Кривбас" переживає непрості часи. Фінансова скрута футбольного клубу пов’язана зі зміною власника "Криворіжсталі", який не хоче вкладати грошей у команду Олександра Косевича. За інформацією "Мегаспорту", "Кривбас" перебуває на межі зникнення. "Справи й справді кепські, - говорить головний тренер команди Олександр Косевич. - Інвестори та спонсори клубу погодилися фінансувати "Кривбас" тільки до 1 липня, що буде далі - самі не знаємо. Із хлопцями домовилися про одне: незважаючи на сформовану ситуацію, працюватимемо в колишньому режимі, не зменшуючи обертів". Методів розв’язання проблеми Косевич наразі не бачить і робить акцент на роботу з молоддю.

Джерело: Львівська Газета

20 Червня 2006

Схожі новини
Спонсори