Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

„Карпати” тренуватиме наставник „срібної” української молодіжки

Новим головним тренером львівських „Карпат” став Олександр Іщенко. Його, а також „старого-нового” генерального директора клубу Олександра Єфремова сьогодні на прес-конференції у Гранд-клубі „Софія” представив Почесний президент ФК „Карпати” Петро Димінський. Юрій Дячук-Ставицький віднині обійматиме посаду спортивного директора клубу і значну частину робочого часу присвятить розвитку дитячо-юнацького футболу. Олександр Іщенко, що уклав з львівським клубом контракт на 3 роки, зазначив: тренерський штаб „Карпат” змін не зазнає – його помічниками залишаться Володимир Хохлов, Володимир Безуб`як та Богдан Стронціцький.

Щодо трансферної політики клубу, Олександр Іщенко вважає за необхідне вдатися до „точечної селекції”, запросивши до команди опорного півзахисника, плеймейкера та форварда таранного типу. На знайомого львівським уболівальникам

Олександра Єфремова, за словами Петра Димінського, насамперед буде покладено завдання створення Відкритого Акціонерного Товариства „Народна команда ФК „Карпати”.

Як пояснив Петро Димінський, зміна на тренерському містку пов’язана з бажанням Дячука-Ставицького відпочити, оскільки за кілька останніх років у нього був напружений робочий графік. «У тому, що відновився командний дух «Карпат» – велика заслуга Юрія Дячука-Ставицького. Він і надалі залишатиметься у клубі, щоправда, відтепер на посаді спортивного директора. Хоча, на мою думку, свого останнього слова, як тренер, він ще не сказав», – заявив Петро Димінський.

Обираючи нового тренера, Петро Димінський зважав не лише на професійні якості кандидатів на посаду, а насамперед дивився, хто сьогодні морально готовий очолити «Карпати». Оскільки середній вік футболістів «Карпат» – один з найнижчих в Україні, досвід Олександра Іщенка, котрий працював із молодіжними та юнацькими збірними України, стане цінним для клубу.

Інформаційний центр ФК „Карпати”

Досьє
Олександр Олексійович Іщенко. Тренував команди усіх рівнів чемпіонату України, починаючи з колективів фізкультурників і закінчуючи командами вищої ліги України - «Зірка» (Кіровоград), «Таврія» (Сімферополь), «Кривбас» (Кривий Ріг) - та Казахстану - «Актобе-Ленто». У період з 1995–го по 97-й роки очолював Олімпійську збірну України, з якою закінчив олімпійський цикл на другому місці у своїй відбірковій групі. В 1997 році отримав звання заслуженого тренера України. Цьогоріч разом з Олексієм Михайличенком здобув з молодіжною збірною України срібні медалі чемпіонату Європи у Португалії.

20 Червня 2006

Схожі новини
Спонсори