А наостанок - результативна нічия

У суботу, 18 лютого, футболісти львівських "Карпат", провели заключний спаринг на другому турецькому зборі проти польського клубу «Заґлємбе» (Люблін). Вдруге під час поточного міжсезоння поєдинок за участю львівської команди завершився з рахунком 3:3.
У цьому сезоні команда «Заґлємбе» посідає 6-е місце у польській першій лізі (аналог нашої вищої) і вийшла до півфіналу Кубка Польщі (торік футболісти з Любліна були фіналістами цих змагань).
Про перебіг подій у матчі газеті „Карпати” розповів один з тренерів нашої команди Богдан Стронціцький, який зазначив, що гра виявилась бойовою і пройшла у безкомпромісній боротьбі. Поляки повели у рахунку в дебюті матчу, проте в середині тайму Платон після передачі Худоб’яка зробив прострільну передачу на Батісту і бразилець відновив рівновагу. Через десять хвилин поляки знову скористалися помилкою оборони «Карпат» і провели другий гол. Після цього втратив нагоду відзначитись Платон, який не скористався виходом віч на віч з воротарем. І все ж на 37-й хв. після потужного удару Платона воротар невдало відбив м’яч і Шмаков виявився найспритнішим біля воріт «Заґлємбе» – 2:2.
На початку другого тайму Ткачук виходив на побачення з воротарем, але не влучив у рамку воріт. А на 55-й хв. після розіграшу штрафного удару м’яч зрикошетив від ноги Батісти у сітку воріт «Карпат». Після цього перевага була на боці підопічних Юрія Дячука-Ставицького. Так, польський захисник вчасно вибив м’яч з порожніх воріт після удару головою Распопова, який підключивася до розіграшу кутового удару. Згодом Шмаков виходив на ударну позицію, але зрівняти рахунок не зумів. І все ж на 84-ій хв.. після розіграшу кутового удару захисники «Заґлємбе» порушили правила проти Распопова і Веприк чітко реалізував пенальті.

Склад «Карпат» у цій грі був таким: Тлумак, Лапко, Распопов, Іщенко, Тимчишин (Пшеничних, 65), Худоб’як (Веприк, 72), Шмаков, Ґодвін (Ткачук, 46, Пірес, 70), Сучков, Платон (Фещук, 64), Батіста.

Загалом, під час других турецьких зборів «Карпати» провели шість товариських матчів: дві перемоги, три нічиїх та одна поразка, різниця забитих та пропущених м’ячів – 9:10.