Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Батіста провів відпустку у горах, а Ґодвін поїхав до дівчини в Одесу

Цьогоріч літня відпустка у карпатівців була як ніколи короткою. Лише 7 днів „зелено-білі” мали на відпочинок. Гравцям основи пощастило більше – більшість з них тренери відпустили ще 15 червня, після гри з другою командою донецького „Шахтаря”. Вони відпочивали аж 13 днів.

Євген Шмаков відпустку вирішив провести в Туреччині. На берегах Босфору півзахисник „Карпат” відпочивав разом зі своєю дівчиною. „Вирішив поїхати до моря, за межі України. Хотілося відпочити від футболу”, – розповів газеті „Карпати” Євген Шмаков. Максим Фещук теж спробував відволіктися від футболу. Власну семиденну відпустку він провів у рідних Бродах: відвідав батьків, зустрічався з друзями й навіть не дивився на футбольний м’яч.

Свою короткотривалу відпустку Самсон Ґодвін вирішив не витрачати на виснажливі мандри до себе на батьківщину в Нігерію. Темношкірий футболіст відвідав Одесу. За його словами, до столиці Південної Пальміри його змусили навідатися нагальні особисті справи. Знайомі Ґодвіна в один голос стверджують: „нагальні особисті справи” пов’язані з його дівчиною, яка мешкає у цьому курортному місті.

Роша Батіста теж додому – за океан – не поїхав. Він разом зі своїм сином Карлосом Едуардо, дружиною Татьяною Перейра Кошта та сестрою Люсьєне штурмував Карпати. Їхнім екскурсоводом був керівник відділу міжнародних зв`язків ФК „Карпати” Тарас Гордієнко. Мовознавець розповів бразильській сім’ї про січових стрільців, організував вихід на гору Маківку (понад 1000 метрів над рівнем моря). Тарас Гордієнко каже, що дружина Батісти перебуває у прекрасній фізичній формі, тож особливих труднощів під час підйому на висоту вона не відчувала. Натомість сестрі легіонера „Карпат” підніматися довелося допомагати. Поблизу Славська Батіста та компанія влаштували пікнік - розпалили вогнище, засмажили шашлики. Наслідувати приклад Тараса Гордієнка й освіжитися у гірській річці Батіста не наважився. Каже, вода для нього надто холодна...

Білоруський півзахисник „Карпат” Аляксєй Сучков був позбавлений необхідності обирати місце відпочинку. Нещодавно його дружина народила дівчинку, тож Сучков з усіх сил помчав до себе на батьківщину. Каже, що багато часу проводив біля маленької, а окрім того зустрічався з друзями. Відпусткою Аляксєй задоволений, але говорить, що було важко покидати донечку. „Звісно, не хотілося залишати доцю, але я розумію, що потрібно працювати для того, щоб її прогодувати. Окрім того, цього сезону ми знову гратимемо у вищій лізі. Кортить знову випробувати себе в елітному дивізіоні”, – розповів газеті „Карпати” Аляксєй Сучков.

А от Олег Тимчишин Львова не покидав. Захисник „зелено-білих” зазнав травми наприкінці сезону, тож вирішив пожертвувати відпочинком заради лікування.

Карпатівських курортників зустрічав Гліб Ваколюк, тижневик „Карпати”

03 Липня 2006

Схожі новини
Спонсори