Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Ігор Худоб’як – найкращий гравець «Карпат» у другому колі!

За результатами опитувань на офіційному сайті ФК «Карпати» кращим гравцем команди за підсумками другого кола чемпіонату України у першій лізі став правий півзахисник Ігор Худоб’як.

Зі стартом другого кола офіційний сайт «Карпат» розпочав проводити опитування щодо найкращого футболіста команди за підсумками місяця. Цікаво, що у другому колі у номінації «Гравець місяця» перемагали виключно півзахисники. Отож, нагадаємо імена наших лауреатів:

березень: Ігор Худоб’як -373 бали;

квітень: Аляксєй Сучков – 173;

травень: Євген Шмаков – 271;

червень: Ігор Худоб’як – 128.


За підсумками усіх чотирьох опитувань беззаперечну перемогу здобув Ігор Худоб’як, котрий набрав 631 голос. Другий у цьому рейтингу - невтомний «опорник» «Карпат» Євген Шмаков - відстав аж на 253 пункти, набравши 378 балів. Третє місце із 339 балами посів форвард Максим Фещук. Лише на 6 пунктів від молодого нападника відстав найкращий гравець «Карпат» за версією фанатів у 2005 році білорус Аляксєй Сучков. Замикає чільну п’ятірку ще один опорний півзахисник «зелено-білих» - Самсон Ґодвін, в активі якого 248 пунктів.

Цікаво, що футболісти захисної ланки «Карпат» за підсумками опитування спромоглися лише замкнути першу десятку. І це незважаючи на те, що «Карпати» у цьому чемпіонаті пропустили лише 14 голів (на один більше, ніж лідер за цим показником - луганська «Зоря»). Андрій Распопов, набравши 97 очок, опинився на восьмому місці. За ним з 88 та 86 пунктами розташувалися відповідно Тарас Петрівський та Андрій Тлумак. Важко сказати, чому вболівальники так низько оцінили заслуги капітана команди Андрія Тлумака, адже в нього у другому колі була вражаюча «суха» серія, котра тривала близько півтисячі хвилин. Проте, як кажуть у футболі - результат завжди той, який на табло. Тому за набраними пунктами (тобто, вболівальницькими симпатіями) Тлумаку довелося замкнути першу десятку найкращих гравців команди у сезоні.

А ось Руслану Платону вистачило кількох вдало проведених матчів, аби більше ніж удвічі випередити одного з осінніх героїв «Карпат» Рошу Батісту. За Платона проголосували 240 вболівальників, тоді як за бразильця лише 106. До речі, набрав 36 балів у рейтингу уже екс-карпатівець Пірес, хоча критики (причому, заслуженої) на його голову вилилося чимало.

Отож, повні результати чотирьох опитувань на звання найкращого гравця місяця, за підсумками якого й визначено кращого футболіста «Карпат» у першій половині 2006 року, такі:

1. Ігор Худоб’як – 631;
2. Євген Шмаков – 378;
3. Максим Фещук – 339;
4. Аляксєй Сучков – 333;
5. Самсон Годвін – 248;
6. Руслан Платон – 240;
7. Роша Батіста – 106;
8. Андрій Распопов – 97;
9. Тарас Петрівський – 88;
10. Андрій Тлумак – 86;
11. Микола Іщенко – 47;
12. Діого Пірес – 36;
13. Володимир Федорів – 18.


Щодо переможця опитувань, то варто зазначити, що Ігорю Худоб’яку вистачило провести в «Карпатах» лише один рік, аби не тільки стати одним з лідерів команди, а й улюбленцем публіки. І це при тому, що у «зелено-білій» команді йому з перших матчів довелося грати не на своїй звичній позиції, адже тодішній наставник львів’ян Юрій Дячук-Ставицький визначив місце для нього на правому фланзі півзахисту. Нагадаємо, що у своєму попередньому клубі – івано-франківському «Спартаку» - Ігор виконував функції форварда. Незважаючи на стабільну та вражаючу гру в чемпіонаті та ефектну гру у двох весняних кубкових матчах проти «Динамо», наставник молодіжної збірної Олексій Михайличенко не взяв Худоб’яка на молодіжний чемпіонат Європи. Важко зараз сказати, чи був тоді правий Михайличенко, адже його підопічні у Португалії виступили більш ніж вдало. Проте в 21-річного Ігоря Худоб’яка є більш ніж достатньо часу, аби довести: він таки достойний грати у складі збірної. І не лише молодіжної.

Юрій Басенко, Інформаційний центр ФК «Карпати»

06 Липня 2006

Схожі новини
Спонсори