Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Протокол щодо створення Народної команди підписано!

"На сьогоднішньому засіданні робочої групи щодо створення ВАТ "Народна команда ФК "Карпати" ми висловили свої зауваження, зокрема, визначили, що ще має зробити місто, область та безпосередньо ФК "Карпати". Але найголовніше, сьогодні усі сторони врешті зібрали всі необхідні документи та підписали протокол намірів щодо створення Народної команди". Про це у коментарі Західній інформаційній корпорації заявив депутат Львівської обласної ради, голова бюджетної комісії облради Степан Давидяк.

За словами С. Давидяка, наступне засідання робочої групи відбудеться у вівторок. "Це засідання буде виїзним. Комісія поїде безпосередньо оглядати інфраструктуру "Капат" для того, аби зробити остаточні висновки.

С. Давидяк також розповів, що нинішня презентація ВАТ "Народна команда ФК "Карпати" справила на нього позитивне враження. "Ще будучи заступником голови Львівської ОДА я займався питанням "Карпат" і знаю цю проблему. Переконаний, що у Львові має бути сильна футбольна команда", - резюмував він.

Директор ПП "Карпати Спорт Маркетинг" Ігор Дедишин повідомив, що, на його думку, сьогоднішнє засідання зі створення ВАТ "Народна команда ФК "Карпати" пройшло вдало.

На наступному засіданні, за словами Ігоря Дедишина, клуб повинен презентувати спортивні об’єкти, котрі можуть увійти до майбутнього відкритого акціонерного товариства. Також ФК "Карпати" повинні обґрунтувати, доцільність входження цих об’єктів до ВАТ.

Окремо ФК "Карпати" повинен провести презентацію низки неліквідних бізнес-об’єктів, котрі також мають увійти до структури ВАТ "Народна команда ФК "Карпати". Наступним кроком після узгодження усіх моментів робочою групою, стане винесення питання створення ВАТ на розгляд Львівської міської та обласної рад.

Джерело: Західна Інформаційна Корпорація

13 Липня 2006

Схожі новини
Спонсори