Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Олександр Іщенко: „Такого безвілля, яке було у грі „Карпат” під час матчу проти 'Кривбасу', більше не буде'

„Після поєдинку проти «Кривбасу» у нас відбулася відверта розмова з Почесним президентом клубу Петром Димінський та жорстка бесіда з гравцями команди, і я можу вас запевнити, що в подальшому у грі «Карпат» такого безвілля більше не буде, – заявив сьогодні на прес-конференції головний тренер ФК «Карпати» Олександр Іщенко.

Тренерський штаб «Карпат» усвідомлює, що матч з «Кривбасом» був дуже невдалим для команди, але, на думку Іщенка, справжній характер повинен проявлятися насамперед у найскладніші моменти. Деякі гравці команди, за словами Іщенка, й надалі перебувають в ейфорії від виходу до вищої ліги, і не усвідомлюють, що їм зараз потрібно грати проти команд, в яких виступають дуже кваліфіковані футболісти. «Дехто з гравців не розуміє, що вийти і грати „у півноги” проти досвідчених та знаних у вищій лізі гравців – неприпустимо. Про що можна говорити, якщо за весь поєдинок футболісти «Карпат» грали практично стоячи, виконавши усього 6 підкатів?!», – заявив наставник львів’ян. Олександр Іщенко зазначив, що окремих футболістів у клубі вже повідомили, що у разі повторення такого безвілля, як у поєдинку з «Кривбасом», до них будуть застосовані жорсткі штрафні санкції.

Олександр Іщенко також зазначив, що з кандидатурою на місце голкіпера, який вийде у стартовому складі «Карпат» у матчі з „Зорею”, тренерський штаб визначиться протягом двох днів. Це може бути як Андрій Тлумак, так і Мацей Налєпа, котрий ще донедавна перебував у поганій фізичній формі, але який, за словами Іщенка, уже практично набув оптимальних кондицій і дуже впевнено відстояв два матчі за «дубль». Що стосується новобранця команди нападника Лакі Ідахора, то він, на думку головного тренера, перебуває у задовільній формі і може грати уже з перших хвилин матчу.

„У поєдинку проти «Карпат», що відбудеться 6 серпня у Львові на стадіоні «Україна», луганська «Зоря» гратиме приблизно у тому ж стилі, що й минулого сезону”, – відзначив головний тренер «Карпат». За словами Іщенка, у міжсезоння «Зоря» провела непогану селекційну роботу, і доукомплектувалася кількома кваліфікованими гравцями. Той факт, що гру проти «Карпат» через дискваліфікацію пропускатиме півзахисник «Зорі» Ібанда особливо не позначиться на потенціалі луганської команди, оскільки там вистачає кваліфікованих півзахисників. Тренерський штаб львівських «Карпат» переглянув відеозапис матчів за участі луганської «Зорі» у цьому сезоні. Серед сильних сторін у команди-суперника Іщенко відзначив шалену самовіддачу, жагу до боротьби, дуже швидкий перехід від оборони до атаки. Особливої уваги у грі «Зорі», на думку Іщенка, заслуговує тандем форвардів Кирилов – Мітєрєв.

Олександр Іщенко заявив також, що за згодою Почесного президента «Карпат» він і надалі допомагатиме Олексію Михайличенку у роботі в олімпійській збірній. Відповідаючи на запитання журналістів, Олександр Іщенко пояснив, чому до складу збірної потрапили Максим Фещук та Василь Кобін, а не потрапив Ігор Худоб’як. «На мою думку, сьогодні більш цілеспрямованим, функціонально готовим в індивідуальному плані є Василь Кобін, ніж Ігор Худоб’як. Хоча остаточне рішення з комплектації команди приймає головний тренер Олексій Михайличенко. Проте не треба забувати, що двері молодіжної збірної відкриті для всіх», – заявив Іщенко.

За словами Іщенка, нещодавно тренерський штаб збірної розглядав кандидатуру правого захисника «Карпат» Володимира Федоріва. Футболісту повідомили: якщо він додасть у креативності, то не виключено, що залучатиметься до лав збірної.

Інформаційний центр ФК „Карпати”

04 Серпня 2006

Схожі новини
Спонсори