Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

„Карпати” — у „пулі”

Львівські „Карпати” пристали на пропозицію партнера Професіональної футбольної ліги, компанії „Медіа Спорт Промоушн” та долучились до єдиного телевізійного пулу. Відтепер окремі матчі за участю „зелено-білих” транслюватимуть загальнонаціональні телеканали.

На таку співпрацю керівництво „Карпат” погодилось за умови, яка не зобов'язуватиме до розірвання вже підписаних підприємством „Карпати Спорт Маркетинг” контрактів з рекламодавцями. Адже сума, що її пропонує за входження до пулу „Медіа Спорт Промоушн”, не компенсує можливих у такому разі збитків львівського клубу. Зокрема, „Карпати” не збираються відмовлятись від угод з торгівельними марками „Перлова” та пивним брендом, з яким вже майже вдалось дійти згоди. А саме цього вимагають спонсори чемпіонату України — „Союз Віктан” та „Дніпро”.

„Ми виставимо рекламу спонсорів першості, як цього вимагають умови пулу, але паралельно виставлятимемо рекламу й наших власних рекламодавців, бо це є нашою умовою співпраці”, — заявив Інформаційному центру ФК „Карпати”, коментуючи ситуацію, генеральний директор ФК” Карпати” Олександр Єфремов.

Трансляції чемпіонату, що уже здійснювались в межах телевізійного пулу, показали, що такий компроміс знайти можливо. Паралельно з рекламою спонсорів чемпіонату торгівельних марок „Союз Віктан” та „Дніпро”, на стадіонах знаходилось місце і для рекламних щитів інших пивних та лікеро-горілчаних брендів.

У львівському клубі залучення нових партнерів до співпраці під час телевізійних трансляцій чемпіонату підтримують та наводять приклади успішності схожих проектів. Наприклад, російську прем’єр-лігу, де цьогоріч телевізійний пул фінансує десяток потужних компаній та банків, виділяючи близько ста мільйонів доларів на сезон. Втім, пропозиція від ПФЛ поки не дозволяє клубам відмовитись від власних рекламних контактів, цілком поклавшись на спонсорів чемпіонату.

Наразі телевізійним пулом для львівської команди відведено чотири всеукраїнські трансляції домашніх матчів у першому колі. Окрім матчу проти луганської „Зорі”, уся Україна побачить поєдинки „зелено-білих” проти донецького „Металурга”, дніпропетровського „Дніпра” та київського „Динамо”.

Святослав Гринчук

07 Серпня 2006

Схожі новини
Спонсори