Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Ласкаво просимо на Кубок ФК „Карпати”–2006!

З 19 по 24 серпня 2006 року у Львові відбудеться міжнародний турнір з футболу Кубок ФК „Карпати” – 2006 серед команд юнаків 1990 р.н. У змаганнях братимуть участь 8 команд. Кубок ФК „Карпати” – 2006 внесено до числа міжнародних юнацьких змагань, що проводяться під егідою Федерації Футболу України.

Започаткований минулого року, турнір відбуватиметься вже вдруге. У планах клубу та ФФУ – перетворення його на традиційні оглядини найближчого резерву українського футболу. Чимало вихованців СДЮШОР „Карпати” та Львівського Училища фізичної культури впродовж останнього року регулярно запрошувались до національної команди України юнаків 1990 р.н.

Отож, цього року до участі у турнірі запрошені команди 1990 р.н. клубу «Динамо» Київ та Федерації Футболу Києва (команда клубу «Омікс»). Серед закордонних учасників насамперед згадаємо про одну з трьох найкращих футбольних шкіл Хорватії - клуб «Осієк» з однойменного міста, що виховав таких майстрів, як Давор Шукер, Ґоран Влаовіч та Іґор Цвєтановіч. Вихованці школи становлять 90% основного складу команди, що регулярно представляє Хорватію в єврокубках.

Дві команди представляють вищу лігу Польщі – країни, разом з якою Україна претендує на проведення фінальної частини Євро-2012. Це – «Краковія» (Краків) та «Ґурнік» (Ленчна). Двоє краківських футболістів грають за національну команду Польщі свого віку. Нарешті, восьмим учасником турніру є чемпіон Молдови «Зімбру» (Кишинів).

Матч-відкриття та фінал турніру відбудуться на стадіоні „Україна”. Решту матчів буде проведено на львівському стадіоні „Прогрес”, стадіонах м. Дубляни та с. Великий Дорошів.

ФК „Карпати” запрошує усі небайдужі до розвитку юнацького футболу Львівщини компанії стати спонсорами турніру Кубок ФК „Карпати”–2006. Адже за кілька років ці галицькі вихованці будуть захищати честь українського футболу на міжнародному рівні, граючи у національній та молодіжній збірних України. Усім спонсорам турніру буде надано безкоштовні рекламні послуги під час вищолігових матчів команди „Карпати”, що проводяться на стадіоні „Україна” та регулярно транслюються на загальноукраїнських телевізійних каналах.

Контактна особа: Ростислав Гетьман, тел. (0322) 72-77-44

Інформаційний центр ФК „Карпати”

15 Серпня 2006

Схожі новини
Спонсори