Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Петро Димінський: На матч з ФК «Львів» потрібно було виставляти дублюючий склад

Почесний Президент ФК «Карпати» (Львів) Петро Димінський вважає, що на учорашній матч з ФК «Львів» головному тренеру «Карпат» Олександру Іщенку потрібно було виставити дублюючий склад. Про це він заявив Західній інформаційній корпорації.

«На цьому етапі командам з нижчих ліг програли не лише «Карпати», при чому вищолігові команди програвали і командам з Другої ліги. Мабуть, біда цих команд і «Карпат» також у тому, що ми просто не можемо налаштуватися на команди, які нижчі за класом. Думаю, що було б доцільніше нам виставити на гру дублюючий склад, вони б краще зіграли. Тим паче, що травмували Фещук, «вилетіли» двоє центральних захисників. Я не думав, що для ФК «Львів» це буде така гра! Треба їх привітати, вони були краще налаштовані, можливо, – краще мотивовані. Хоча проти нас усі команди грають з підвищеною боєготовністю, а ФК «Львів» учора грав з самовіддачею, яка межує з самопожертвою. Наші футболісти думали, що обіграють їх на одній нозі. В принципі, якщо б Батиста забив пенальті, так воно й було б. Але це – футбол. Як можна в одній грі не забити чотири пенальті? При чому три – підряд. Це вже навіть смішно. Тепер ФК «Львів» має поставити перед собою завдання, яке ми досягли минулого року: дійти до півфіналу», – наголосив П.Димінський.

За словами Петра Димінського, керівництво клубу не ставило завдання виграти Кубок України цього сезону.

«Це – неправда. Кубкові матчі цього сезону не були для нас головними. Минулого – так. Зараз у нас команда – на стадії формуванні. У нас інші завдання: протягом двох-трьох років створити серйозну, боєздатну команду з наших вихованців і через три роки зробити команду, яка б конкурувала з «Шахтарем» і «Динамо», – підкреслив П.Димінський.

21 Вересня 2006

Схожі новини
Спонсори