Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Склад «Карпат» на матч проти «Таврії». Версія Інформаційного центру ФК «Карпати»

На поєдинок проти «Таврії» - команди, яка є дуже незручним суперником для львів’ян, коли грає на своєму полі – підопічні Олександра Іщенка виходитимуть зі значними кадровими втратами. А враховуючи те, що «Карпати» не мають довгої лави запасних гравців, львів’янам доведеться у Сімферополі дуже непросто. Зазначимо також і той факт, що «Карпати» основним складом в середу невдало відіграли у 120-хвилинному кубковому поєдинку, тоді як сімферопольці практично своїм резервом здолали ужгородське «Закарпаття». Тому «основа» «Таврії» все ж таки мала більше часу для відпочинку після поразки від «Шахтаря» майже тиждень тому. Та найголовніша проблема для Олександра Іщенка перед цим поєдинком - кадрове питання у центральній зоні захисту.

Микола Іщенко, якого вилучили у поєдинку проти «Ворскли», продовжує відбувати
двоматчеву дискваліфікацію, тоді як для Андрія Распопова після червоної картки у львівському кубковому «дербі» термін покарання лише розпочався. Ким замінити центральну пару захисників, яка розпочинала всі календарні ігри цього чемпіонату, – питання для тренерського штабу львів’ян дуже складне. Точно у цьому матчі вийде Олег Тимчишин. На місце його напарника є кілька варіантів. Можливо, це буде Микола Лапко, котрий за тренерських часів Юрія Дячука-Ставицького уже грав у захисті. Може вийти на поле й Ігор Чучман, проте невідомо, чи ризикне у цьому відповідальному матчі Олександр Іщенко випустити гравця, який за основний склад не зіграв жодної хвилини. Є також варіант появи на цій позиції Євгена Шмакова, якщо на полі одночасно з’являться Сучков, Худоб’як та Кобін, і хтось з них закриє позицію у центрі поля. Проте, на нашу думку, найбільше шансів у цьому поєдинку відпрацьовувати за своїх вилучених товаришів мають досвідчені Лапко й Тимчишин.

Ще одна проблема «Карпат» - це невизначеність у питанні участі Максима Фещука, котрий, нагадаємо, отримав травму у матчі з ФК «Львів». Його участь у поєдинку з «Таврією» є під сумнівом. Зважаючи на те, що з нападників забиває у «Карпат» наразі лише Батіста, то втрата такого важливого для команди гравця як Фещук (нехай навіть він на певний період часу і втратив місце в «основі») є доволі суттєвою.

Отож, «Карпати» до матчу із «Таврією», яка на даний момент посідає 4-ту сходинку у турнірній таблиці, підійшли з великими проблемами. Проте, будемо сподіватися, що ці проблеми для тих, хто замінить Распопова та Іщенка, стануть додатковим стимулом довести свої претензії на місце в основному складі. А команда у складний момент проявить характер і здобуде у цьому поєдинку позитивний результат. Тим паче, що після матчів з «Ворсклою» та ФК «Львів» футболісти перебувають перед своїми вболівальниками у боргу.

За версією Інформаційному центру «Карпати» на матч проти «Тавірї» вийдуть у такому складі:

Тлумак – Федорів, Пшеничних, Лапко, Тимчишин – Кобін, Худоб’як, Ґодвін, Шмаков – Батіста, Ідахор

Юрій Басенко, Інформаційний центр ФК «Карпати»

24 Вересня 2006

Схожі новини
Спонсори