Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Перші виїзні очки „Карпат-2”

“Верес” (Рівне) - “Карпати-2”(Львів) –– 2:3 (1:2).
22 вересня. Рівне. 1000 глядачів. 18 градусів.
Судді: В. Папірович, Ю. Манило, О. Безкоровайний (усі - Хмельницький).
“Карпати-2”: Мельниченко, Сагайдак, Химич, Даньків, Тістик (Щеглюк, 34), Омельянчук (Табен, 85), Яворський, Мельник, Василів, Опришко (Дячук-Ставицький, 59), Омельченко. Запасні: Радь, Кузик, Карабін. Тренер - Роман Толочко.
Голи: Яворський, 18, Омельченко, 21, Сидоров, 40, пенальті, Любар, 62, Мельник, 86, пенальті.
Попередження: Сидоров,15, Омельянчук, 37, Даньків,41, Коломієць, 49, Литвинчук, 57, Колаковський, 81, Герус, 86.

Як повідомив один з тренерів „Карпат-2” Вадим Белоцерковський, гра у Рівному пройшла у напруженій боротьбі, причому „Карпати-2” виступали у значно омолодженому складі (впродовж гри було задіяно семеро гравців 1989 р.н.). Відзначимо дебют у „Карпатах-2” цьогорічних випускників ЛУФК Богдана Мельниченка (тренер – Олег Родін) та СДЮШОР „Карпати” – Володимира Табуна (тренер – Тарас Ткачик).

На початку гри після пасу Ігоря Мельника ударом зльоту відкрив рахунок Тарас Яворський. А через три хвилини свій перший гол у лізі провів і Олексій Омельченко, завершуючи атаку за участю Мельника, Омельянчука та Яворського. В кінці тайму арбітр з Хмельницького вгледів сумнівне на думку очевидців пенальті у ворота гостей, і Віталій Сидоров свого шансу не втратив.

Після перерви деяка перевага рівненчан призвела до другого гола у ворота „Карпат-2”, коли зі штрафного влучно пробив Олександр Любар. І все ж чергове порушення правил проти форварда „Карпат-2” завершилось таки призначенням пенальті, і сам же Мельник чітко виконав 11-метровий удар. До речі, у суперечці бомбардирів продовжують лідирувати карпатівець Ігор Мельник та Сергій Пономаренко з „Дністра”(Овідіополь) - по 6 голів. Відзначимо у цій грі впевнену гру дебютанта-воротаря Богдана Мельниченка та Михайла Дячука-Ставицького, який, незважаючи на те, що вийшов на поле не зовсім здоровим, зумів налагодити комбінаційну гру „Карпат-2”.

Юрій Назаркевич

25 Вересня 2006

Схожі новини
Спонсори