«Таврія» (дубль) - «Карпати» (дубль) - 0:3
Голи: Фещук, 52, Ґолбан, 72 (п.), Ґолбан, 85

„Таврія”: Медін, Вейкутіс (Сірий, 46), Семенов, Пруткін, Хаблов, Солнцев (Курилов, 57), Голайдо, Сибиряков, Давидов, Белевцев, Періч (Луненко, 60).

„Карпати”: Мартищук (Когут, 87), Чучман, Петрівський (Куцяба, 46), Гурський, Луцик (Сагайдак, 88), Ткачук, Мартинюк, Бідловський, Ґолбан, Фещук, Фурта.

Дублери „Карпат” свою гру проводили у Севастополі, на стадіоні Морського заводу. Після тривалого перельоту до Сімферополя та переїзду до портового міста, підопічні Володимира Хохлова вийшли на в’язке після дощу поле. Резервісти „Таврії” на передматчевій розминці виглядали свіжими – активно били по воротах, жонглювали з м’ячем. Але після 10-ї хвилини свіжість кримчан зникла: в їхніх діях відчувалася незіграність. Власне, після гри, тренер сімферопольських дублерів заявив, що перед дублем ніколи жодних завдань не ставили...

У „Карпат” же завдань було кілька – перемогти і поступово готувати молодих футболістів до переходу у першу команду. Для цього з ними грали більш відомі карпатівці – Мартищук, Фещук, Петрівський та Ґолбан, який потроху оговтується від травми і починає забивати. Не було у складі дублерів Бобилєва, який поїхав з першою командою готуватися до основної гри. Натомість з’явився юний Бідловський. Він був одним з найкращих у першому таймі, постійно виконуючи гострі навіси на Фещука та Фурту. А одного разу і сам міг забити, але запустив м’яча трохи вище воріт. В інших моментах резервістів „Таврії” виручав Микола Медін. Окрім Бідловського, хороші моменти змарнували усі три нападники „зелено-білих”, хоча можливостей було більш ніж достатньо.

У другому таймі гравці „Таврії”, а це здебільшого юнаки 1990 року народження, фізично „підсіли”, і це дозволило карпатівцям грати більш комбінаційно. „Зараз буде гол”, – сказав спортивний директор „Карпат” Юрій Дячук-Ставицький, перед тим, як наші дублери готувалися виконувати штрафний. Фахівець не помилився – Фещук залишився без нагляду і пробив головою. Згодом Максим втратив ще два стопроцентних моменти. Спершу після зручного пасу Фурти він пробив у Медіна, а потім після навісу з кількох метрів знову не зумів переграти воротаря.

Та голи не забарилася. Ґолбан прийняв м’яча у штрафному, де його збили – пенальті. Сам потерпілий його і реалізував. А за кілька хвилин до фінального свистка той же Ґолбан з-за меж штрафного поклав м’яча у „дев’ятку” „Таврії”. 0:3 – наразі найбільша перемога карпатівського дублю. Наступного дня усі дублери разом зі своїм тренером вийшли на заслужений відпочинок – на кримських пляжах зараз оксамитовий сезон...