Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

'Реал' - 'Динамо': передматчеві коментарі

Анатолій Дем'яненко:

Дуже приємно знаходитися на такому знаменитому стадіоні, не раз "Динамо" (Київ) тут грало. Приїхало нас 20 футболістів. Так, у першому турі Ліги Чемпіонів невдало виступили і "Реал", і "Динамо". Гра завтра буде безумовно цікава, і звичайно, "Реал" грає вдома, у цьому перевага, проте ми неодноразово грали проти іспанців, і грали вдало. Той шок, що відбувся вдома зі "Стяуа", я гадаю, тут психологічно хлопці десь знаходяться в ямі, проте я сподіваюся, нам вдалося їх об'єднати і винести з цієї ями.

Подивимось, тут під кожного суперника треба налаштовуватися окремо і робити гру, яка приносить результат. Подивимося під час сьогоднішнього тренування, ще є день, думаю, передивимось касети... "Реал" - дуже сильна, дуже пристойна команда. Звичайно, свої задумки є, головне, аби гравці реалізували ці задумки.

Дуже багато травмованих і вони були і будуть завжди у будь-якій команді. Що стосується захисту. Я не взяв Ващука, попри те, що він вже зіграв у Кубку, і навіть забив, адже у мене і без нього чотири центральні захисники. Родріго з Родольфо провалили гру проти "Стяуа", однак можуть вийти й ще Сабліч з Гавранчичем! Алієв прилетів, проте вийти на поле у нього мало шансів, хоча, все залежить від ситуації. Я тоді в Києві не збирався випускати колумбійців, а склалася така ситуація, що не було виходу.

Ми не збираємося грати другим номером. Навіть попри те, що у нас проблеми в центрі, а ми зіткнемося з одним із найпотужніших півзахистів світу, ми маємо йти вперед і забирати ініціативу. Зараз у футболістів немає вибору. Треба довести, що провал проти "Стяуа" це випадковість, що дехто перегорів, що проблеми психологічні, а гра у нас є, вона має проявитися, сподіваюся, це принесе результат.

Флорин Чернат

Ми всі знаємо, "Реал" (Мадрид) дуже вправна, дуже сильна команда, думаю, у вівторок не буде такої вже легкої гри. Намагатимемося гарно грати і якось виграти. Адже, якщо ми ще програємо і цього разу, то в нас не буде жодного шансу далі в турнірі.

Олег Лужний

Так, це я запросив Шкіля, і політика тут ні до чого. Ми давно товаришуємо, він мій власний старий фан, а також пристрасний футбольний уболівальник. Не думаю, що між ним і керівниками "Динамо" досі є якась політична конфронтація.

Діого Ринкон

Я пригадую той матч в Мадриді у 2004-му, я тоді міг забити двічі, у нас була перевага половину зустрічі в центрі поля, хоча склад "Реалу" був не гірший за нинішній. І потім у Києві ми мали перемагати, ту перемогу ми самі втратили через власні помилки. А зараз у них багато новачків, не всі зіграні, криза у грі, отже, треба бути нахабнішими і не боятися королів!

Горан Гавранчіч

Мені наснилося, що все буде гаразд. Я чомусь пригадую наш матч в Римі два роки тому, свій гол у ворота "Роми", і чомусь відчуваю, що щось подібне має відбутися і цього разу. У нас в "Динамо" штрафні не те щоби розписують, зазвичай, хто перший схопив м'яча, той і битиме. Дехто бере тільки свої улюблені точки, дехто за все береться, як Алієв. Я забив зі штрафних за "Динамо" вже під десять голів: "Чорноморцю", "Таврії", пригадую, "Ворсклі"... Може і цього разу битиму, було б непогано.

www.champion.com.ua

26 Вересня 2006

Схожі новини
Спонсори