Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Склад львівських «Карпат» на поєдинок проти «Дніпра». Версія Інформаційного центру ФК «Карпати»

Незважаючи на те, що у вищій лізі матч з кожним суперником є відповідальним, дніпропетровське «Дніпро» - це, об’єктивно, найсильніша команда, з якою доведеться зустрітися «Карпатам» після повернення до вищої ліги. Про це свідчить хоча б той факт, що у складі дніпропетровців ледь не половина команди – це футболісти національних збірних України, Білорусі, Хорватії. Цей поєдинок, безперечно, претендуватиме на звання «матчу туру», оскільки зустрічається п’ята та шоста команда чемпіонату. На думку Інформаційного центру ФК «Карпати», львів’яни на цей відповідальний матч вийдуть у такому складі

Воротар

Андрій Тлумак, котрий відстояв попередній поєдинок з «Таврією» на «нуль», безперечно, з капітанською пов’язкою займе своє законне місце у рамці воріт.

Захист

У лінії оборони у порівнянні із сімферопольським поєдинком відбудуться деякі зміни. Після двоматчевої дискваліфікації на поле готовий повернутися Микола Іщенко, а ось його звичний партнер у центральній зоні захисту Андрій Распопов продовжує відбувати покарання за «червону» картку у кубковому матчі проти ФК «Львів». У поєдинку проти «Таврії» практично без помилок відіграли у центрі оборони Микола Лапко та Олег Тимчишин. Останнього редакція видання «ПРО ФУТБОЛ» навіть включила до символічної збірної туру. Проте на передматчевій прес-конференції наставник львів’ян Олександр Іщенко повідомив, що Лапко й Тимчишин отримали ушкодження на тренуванні, тому їхня участь у матчі під питанням. Але в принципі, ці футболісти можуть зіграти. Тому в пару до Миколи Іщенка ми прогнозуємо появу досвідченого Олега Тимчишина. Навіть, якщо йому доведеться зіграти, що називається, «на уколах». На правому та лівому флангах захисту вийдуть відповідно Володимир Федорів та Сергій Пшеничних.

Півзахист

Оскільки у складі «Дніпра» на полі очікується вихід Сергія Назаренка та Олега Шелаєва, то у «зелено-білих» на полі обов’язково з’явиться пара опорних хавбеків Самсон Годвін - Євген Шмаков, котрі можуть вдало зіграти у плані руйнації атак суперників. На правому фланзі півзахисту вийде герой матчу з «Таврією» Ігор Худоб’як. Оскільки Василь Кобін, як Лапко й Тимчишин, отримав невелику травму на тренуванні, тому варто очікувати появу на полі з перших хвилин Аляксєя Сучкова. Адже навряд чи Олександр Іщенко наважиться у такому важкому матчі випустити у «старті» не зовсім здорового Василя Кобіна. Екс-закарпатівець, мабуть, розпочне матч з лави запасних.

Напад

Кращий бомбардир «Карпат» Роша Батіста гратиме у матчі з перших хвилин, а чи буде з ним у парі Лакі Ідахор – знає зараз тільки Олександр Іщенко. Нігерієць в останньому матчі старався на полі, проте «запоров» кілька хороших нагод аби відзначитися. Можливо з’явиться нарешті шанс проявити себе на полі Олександру Голбану, котрий регулярно відзначається у матчах «дублерів». Проте більш вірогідним є поява на полі саме Лакі Ідахора.

Отож, за версією Інформаційного центру ФК «Карпати», львів’яни на цей поєдинок вийдуть у такому складі:

Тлумак – Федорів, Пшеничних, Іщенко, Тимчишин – Шмаков, Годвін, Сучков, Худоб’як – Батіста, Ідахор

Юрій Басенко, Інформаційний центр ФК «Карпати»

30 Вересня 2006

Схожі новини
Спонсори