Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Другого кола у Львові не буде?

„ФК „Карпати” пристав на пропозицію міської влади: клуб починає ремонтні роботи на стадіоні, а міська влада витрачені кошти зараховуватиме як оплату за оренду стадіону” – це цитата міського голови Львова Андрія Садового. Ці слова пролунали з його вуст під час пікету, що його організували фани „Карпат” ще 25 травня.

Тоді здавалося – ось вона, довгоочікувана злагода. За тиждень-другий укладуть договір оренди, а гроші, вкладені „Карпатами” в стадіон „Україна”, поступово компенсовуватимуть. Минуло чотири місяці. Тепер влада заявляє: „Карпати” ще й винні попереднім власникам спортивної споруди, а договір підпишуть місяців через три.

Чому так сталося? На заваді «Карпатам» став... ювілей Львова. Принаймні, у цьому переконують міські чиновники, які ще й досі не підготували договору про оренду стадіону «Україна». Щоправда, голова управління комунального підприємства Микола Винничук стверджує – зроблено вже чимало. Зокрема, проведено експертну оцінку майна стадіону «Україна». Тепер, після перевірки цієї оцінки, можна буде вести переговори з керівниками клубу щодо умов договору оренди стадіону. Його проект, за словами пана Винничука, вже готовий і в ньому взято до уваги усі побажання «Карпат»: „Думаю, що з дня на день договір оренди має бути погоджений між двома сторонами і на першому виконкомі, який збереться у п’ятницю, проект цього договору буде нами представлений”.

Щоправда, як виявилося, ніхто в футбольному клубі проекту договору не бачив. Тому сподіватися, що всі суперечливі питання сторонам вдасться владнати вже до п’ятниці, коли відбудеться виконком, не доводиться. Якщо фахівцям управління поспішати нікуди (з тримісячного терміну, передбаченого на роботу виконкому, минуло лише три тижні), то для «Карпат» кожен день - на вагу золота. Вже зараз клуб міг би розпочати глобальні роботи із вдосконалення інфраструктури стадіону.
Свою позицію висловив керівник служби обслуговування полів ФК „Карпати” Юрій Костюк: „За півроку ми б зробили і штучне поле, і два нижні натуральні трав’яні. З партнерами, які мають робити для нас штучне поле, вже налагоджені стосунки, обумовлено навіть ціни”.

Однак без договору про оренду на ФК „Карпати” чекають куди більші біди. У „зелено-білих” попросту не приймуть заявку на друге коло чемпіонату України. Регламент ПФЛ вимагає від кожного клубу договір про оренду основної спортивної арени команди. Тому вже з весни на стадіоні „Україна” матчів вищої ліги глядачі можуть і не побачити...

Роман Яворський

02 Жовтня 2006

Схожі новини
Спонсори