Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Голова облради Мирослав Сеник до 16 жовтня розгляне проект ВАТ «Народна команда ФК «Карпати»

Робоча група зі створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати» наразі не проводила своїх засідань, бо голова цієї комісії – депутат облради Лев Захарчишин був у відрядженні. «Лише зараз пан Захарчишин повернувся з відрядження і бізнес-план зі створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати» (як у повному, так і в скороченому варіанті) представили йому для ознайомлення». Про це 11 жовтня, у коментарі Західній інформаційній корпорації розповів депутат Львівської обласної ради, голова бюджетної комісії облради Степан Давидяк.

За його словами, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник пообіцяв до понеділка (16 жовтня) розглянути проект зі створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати» та висловити власну позицію з цього приводу.

С.Давидяк також повідомив, що він мав зустріч із генеральним директором ФК «Карпати» Олександром Єфремовим і попросив його, аби він окремо виписав проблемні питання, що виникають в процесі створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати», а також подав власне бачення вирішення цих проблем. «За два дні пан Єфремов пообіцяв це зробити. Після цього відбудуться засідання робочої групи зі створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати», на якому спільно буде ухвалено рішення щодо зазначених проблемних питань». За словами С. Давидяка, вже після засідання робочої комісії проект створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати» (бізнес-план у скороченому варіанті) буде винесено на розгляд депутатів Львівської обласної ради», – зазначив С.Давидяк.

Джерело: Західна Інформаційна Корпорація

Довідка ЗІКу.

13 липня цього року на засіданні робочої групи щодо створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати» було підписано протокол намірів.

12 Жовтня 2006

Схожі новини
Спонсори