Склад «Карпат» на матч проти алчевської «Сталі». Версія Інформаційного центру

Передостаннє місце у турнірній таблиці – це не критерій оцінки наступного суперника «Карпат». Після дуже невдалого старту команда, схоже, знайшла свою гру. Судіть самі: в останніх чотирьох поєдинках алчевці вдома зіграли внічию з «Дніпром» та тоді третім київським «Арсеналом», перемогли ФК «Харків» (4:2), і лише в останньому турі на виїзді поступилися «Шахтарю» 1:3. Тому матч проти «Сталі» стане для «Карпат» не легшим, аніж виїзні поєдинки проти «Іллічівця» і «Таврії». Будемо сподіватися, що підсумковий результат для «Карпат» стане не менш успішним, ніж останні два поєдинки на виїзді. За версією Інформаційного центру, львівські «Карпати» у цьому поєдинку вийдуть у такому складі...

Воротар

Паузу у національній першості «Карпати» заповнили товариськими поєдинками у Польщі. У матчі проти «Белхатува» у воротах стояв Андрій Тлумак, пропустив один гол, хоча «Карпати» виграли. Натомість Юрій Мартищук став єдиним представником «зелено-білих» у таборі молодіжної збірної. Юрій відіграв по тайму у двох поєдинках, в яких не пропустив жодного голу. Проте навряд чи вдала гра Мартищука у „молодіжці” дозволить йому витіснити з рамки воріт (принаймні, зараз) капітана команди Андрія Тлумака. Тим паче, що у цьому сезоні Тлумак стоїть на останньому рубежі доволі впевнено.

Захист

Нарешті закінчилася дискваліфікація Андрія Распопова після його вилучення у кубковому матчі з ФК «Львів». Цього футболіста явно не вистачило «Карпатам» у грі «на другому поверсі» в останньому поєдинку проти «Дніпра». Нагадаємо, що єдиний гол Володимир Єзерський забив саме ударом головою. Міг екс-львів’янин й оформити «дубль», проте після його другого удару головою м’яч влучив у стійку. Олександр Іщенко неодноразово наголошував на тому, що є прихильником стабільного складу захисту. Тому на полі в Алчевську слід очікувати традиційний квартет «зелено-білих» захисників: Микола Іщенко, Андрій Распопов, Сергій Пшеничних та Володимир Федорів. Олег Тимчишин та Микола Лапко, вочевидь, розпочнуть матч на лаві запасних. Хоча ці футболісти в період дискваліфікації Іщенка та Распопова у поєдинку проти «Таврії» зіграли дуже надійно.

Півзахист

У порівнянні з матчем проти «Дніпра» у півзахисній ланці «Карпат» ми прогнозуємо лише одну зміну. На нашу думку, замість Аляксєя Сучкова на лівому фланзі з перших хвилин на поле вийде Василь Кобін. Можливо, Кобін і в тому матчі вийшов би у «старті», проте за кілька днів до цього на тренуванні отримав мікротравму. Щоправда, рівень гри Кобіна в останніх матчах дещо знизився - у порівнянні зі стартом першості. Тому цей поєдинок буде для нього важливим й у тому плані, аби довести свої претензії на місце основного гравця команди. На правому фланзі півзахисту, безперечно, з’явиться найкращий гравець «Карпат» у вересні Ігор Худоб’як. Центральну вісь півзахисту закриватиме традиційна пара «опорників» Євген Шмаков – Самсон Ґодвін.

Напад

У поєдинку з «Дніпром» «Карпати» перший тайм провели за тактичною схемою з одним нападником. Але то було «Дніпро», тоді як „Сталь” - команда за класом об’єктивно нижча за дніпрян. Тому навряд чи Олександр Іщенко в Алчевську виставить одного форварда. Після результативно проведених у вересні поєдинків місце Роші Батісти у стартовому складі команди не обговорюється. А ось хто буде його напарником - спрогнозувати важко. У матчі проти «Дніпра» Лакі Ідахор вперше за останній час залишився у запасі, хоча після перерви таки з’явився на полі. В одному зі своїх інтерв’ю Олександр Іщенко зазначив, що обов’язково дасть шанс Алєксандру Ґолбану спробувати закріпитися в основному складі. В контексті результативної гри молдаванина за «дубль», можливо, саме поєдинок проти алчевців стане шансом для Ґолбана.

Отож, за версією Інформаційного центру, львівські «Карпати» на поєдинок проти алчевської «Сталі» вийдуть у такому складі:

Тлумак – Федорів, Пшеничних, Распопов, Іщенко – Шмаков, Ґодвін, Худоб’як, Кобін – Батіста, Ґолбан

Юрій Басенко, Інформаційний центр ФК «Карпати»