Офіційно: Олег Кононов підписав контракт на три роки

Білоруський тренер Олег Кононов підписав з ФК “Карпати” контракт на три роки з можливістю продовжити угоду ще на два роки.

Одразу після підписання контракту з ФК «Карпати» головний тренер «зелено-білих» Олег Кононов дав коментар Інформаційному центру клубу.

«В першу чергу хочу подякувати за довіру нашим вболівальникам, керівництву клубу та футболістам. Звичайно, я дуже радий, що підписав новий контракт і продовжую свою роботу в «Карпатах». Незважаючи на те, що я пропрацював у Львові вже три роки, це для мене новий етап у моїй тренерській кар’єрі, новий виклик. Перед нами стоять серйозні завдання. Однак я не хочу багато про це говорити. Але обіцяю, що за підтримки місцевої влади, керівництва та всіх працівників клубу разом з футболістами і колегами по тренерському штабу робитиму усе, щоб «Карпати» прогресували, розвивалися та досягали максимальних результатів. При цьому ми зробимо усе, аби «зелено-білі» демонстрували видовищний футбол, на який, як на гарну виставу у театрі, буде збиратися повний стадіон», – сказав Олег Георгійович.


Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»