fbpx

ДЮФЛ: 18-й тур. АНОНС

У суботу, 11-го червня, відбудуться ігри заключного, 18-го, туру групового етапу першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України.

З восьми команд, що готують резерв для «Карпат», п’ятеро вже гарантували собі право продовжити боротьбу за нагороди у вирішальній стадії першості ДЮФЛ, куди виходять по два переможці з кожної групи. Достроково путівки у фінал вибороли команди U-17, U-16 та U-15 Академії футболу ФК «Карпати», а також команди U-16 і U-14 СДЮШОР «Карпати».

Ще дві команди – 14-річних «академіків» та на рік старших «школярів» – також можуть вийти з групи. Щоправда , шанси у них не однакові. Доля перших у їхніх руках – підопічним Тараса Павліша необхідно в Ужгороді обіграти одноліток з місцевої СДЮШОР і тоді вони стовідсотково у фіналі. Натомість вихованцям Валерія Горячого гостьового виграшу над тернопільською СДЮШОР може виявитися недостатньо. Необхідно також, щоб BRW-BIK з Володимир-Волинського втратив очки на виїзді з ФК «Львів».

А от найстаршій команді СДЮШОР «Карпати» вже ніщо не допоможе. Програш тиждень тому вдома від BRW-BIK з Володимир-Волинського поставив шлагбаум на їхніх мріях про фінал. Тож завтрашній вояж до Тернополя стане для підопічних Геннадія Погорільця прощальним у ДЮФЛ. Адже нинішній сезон для 17-річних «школярів» є останнім у дитячо-юнацькому футболі.

Пропонуємо вашій увазі розклад матчів за участю команд, які готують резерв для «Карпат».

U-17
Академія «КАРПАТИ» – СДЮШОР (Ужгород)
12:00. Стадіон ЛНАУ (Дубляни)

СДЮШОР (Тернопіль) – СДЮШОР «КАРПАТИ»
12:00. Тернопіль

U-16
СДЮШОР «КАРПАТИ» – СДЮШОР (Тернопіль)
12:00. Стадіон «Прогрес»

СДЮШОР (Ужгород) – Академія «КАРПАТИ»
12:00. Ужгород

U-15
Академія «КАРПАТИ» – СДЮШОР (Ужгород)
14:00. Стадіон ЛНАУ (Дубляни)

СДЮШОР (Тернопіль) – СДЮШОР «КАРПАТИ»
14:00. Тернопіль

U-14
СДЮШОР «КАРПАТИ» – СДЮШОР (Тернопіль)
14:00. Стадіон «Прогрес»

СДЮШОР (Ужгород) – Академія «КАРПАТИ»
14:00. Ужгород

Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»