fbpx

Йосипу Фалесу – 73!

Сьогодні, 12-го червня, свій 73-й день народження святкує Йосип Фалес, гравець першого складу «Карпат», а нині доцент, багаторічний завідувач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури.

Вихованець закарпатського футболу Йосип Фалес – добре знана постать у футбольних колах не лише України, а й за її межами. Причому його ім’я відоме і як гравця, і як тренера, і як науковця. На футбольному полі він виділявся своєю високою працездатністю та самовіддачею, а також швидкістю і чудовою грою на другому поверсі. Що ж до тренерської кар’єри, то Йосип Григорович не лише очолював низку команд, а й працював консультантом. Зокрема, він був причетним до успішного виступу національної збірної Алжиру на чемпіонаті світу 1982 року та входив до складу наукових груп збірних команд СРСР. Що ж до наукової діяльності, то в його активі кандидатська дисертація, звання доцента та близько двох сотень наукових праць, з яких черпають знання не лише студенти кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури, а й фахівці всієї України та зарубіжжя. Незважаючи на поважний вік, Йосип Григорович у чудовій фізичній формі і продовжує служити його величності футболу.

Тож колишні партнери-карпатівці, тренерський штаб і гравці нинішнього складу, а також багаточисельна армія вболівальників «зелено-білих» разом з керівництвом та усім колективом ФК «Карпати» вітають Йосипа Григоровича з уродинами і щиро зичать йому міцного здоров’я, родинного затишку та щастя, матеріального достатку і успіхів у педагогічній діяльності та нових наукових звершень.

Многая літа!

Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»