fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

«Карпати-2» зіграють матч-відповідь обласного Кубка Ліги

Завтра «Карпати-2» у рамках чтвертьфінальної стадії обласного Кубка Ліги зіграють матч-відповідь у Золочеві проти місцевого «Сокола». Гра розпочнеться о 17:00.

Перший поєдинок чвертьфіналу обласного Кубка Ліги між «Карпатами-2» та «Соколом», що відбувся десять днів тому на львівському стадіоні «Прогрес», проходив за спекотної погоди і закінчився мінімальною перемогою «зелено-білих» 3:2. Причому команди по ходу зустрічі поперемінно виходили вперед. В дебюті матчу рахунок відкрив центрфорвард «зелено-білих» Козел, але до перерви гості відновили рівновагу (зі штрафного відзначився Табен), а згодом Олексюк вивів «Сокіл» вперед. За рахунку 1:2 команди пішли на відпочинок.

Втім у другому таймі голи забивали лише підопічні Любомира Вовчука та Олега Бойчишина. Спершу Семчук відновив статус-кво, а влучний удар Кокотайла приніс перемогу «Карпатам-2».

Однак рахунок 3:2 в жодному разі не гарантує «Карпатам-2» легкої прогулянки у завтрашньому матчі. Адже підопічним Мирослава Карабіна достатньо перемогти 1:0 або 2:1, аби поставити шлагбаум на мріях «зелено-білих» здобути почесний трофей. Та можна не сумніватися, що карпатівці чудово усвідомлюють те, що у Золочеві їх не чекає легкий поєдинок і належним чином налаштуються на боротьбу.

Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»