Дубль „Карпат” перемагає стаханівськими темпами

«Сталь» (Алчевськ, дубль) - «Карпати» (Львів, дубль) - 1:4 (1:3)
14 жовтня. Стаханов.
Голи: Платон, 6 (0:1), Платон, 13 (0:2). Бобилєв, 15 (0:3). Саванчук, 38 (1:3). Омельченко, 53 (1:4).
«Сталь»: Комарицький, Окуново (Кружилін, 46), Минка, Пархоменко, Селін, Войнаровський (Наумов, 46), Гурін, Касьянов (Кошелєв, 60), Павлоніков, Саванчук, Акіменко (Морев, 46). Тренер - Геннадій Баткаєв. Запасні: Ніцецький, Турчин, Тарасенко.
„Карпати”: Мартищук (Когут, 85), Чучман, Квасюк, Химич, Омелянчук, Панас, Тістик, Бобилєв (Яворський, 60), Ґолбан (Омельченко, 46), Платон (Дячук-Ставицький, 79), Фурта.
Тренер – Володимир Хохлов.

З літака на бал. Чи то пак - на футбол. Дублери львівських „Карпат”, ледь зійшовши з трапа літака в Луганську, пересіли в автобус і вирушили до Стаханова. Саме у цьому місті проводить свої домашні матчі дублюючий склад „Сталі”. Однак як основний, так і резервний склади алчевців через проблеми з освітленям на стадіоні розпочинають поєдинки о 15:00. І львів’яни не встигли. Лише о 15:30 „зелено-білі” прибули на стахановський стадіон і після скороченої розминки, що не тривала й 10 хвилин, гра розпочалась. Уже після матчу тренер львів’ян Володимир Хохлов зізнався , що така екстремальна прелюдія до поєдинку його насторожувала. Проте підопічні Хохлові, які проти „Сталі” грали з трьома нападниками, вже зі стартових хвилин розвіяли всі сумніви щодо результату гри. Львів’яни виявилися не гречними гостями - не досить, що запізнилися, так ще й відразу почали побиття алчевців.

6-та хвилина - Руслан Платон із кута карного майданчика красивим ударом дугою спрямував м’яча за спину голкіпера. „Карпати” і не думали зупинятися на досягнутому. 10-та хвилина - пробиває Бобилєв, на 13-ій м’яч після удару Платона влучає у стійку і відскакує знову до нього. Вдруге 13-й номер „Карпат” не схибив - 2:0.

Минає близько 100 секунд, і Володимир Бобилєв ударом з 14-ти метрів доводить рахунок до розгромного. 3:0 - вже на 15-й хвилині зустрічі. Після цього гра дещо заспокоїлася, і основні події вже відбувалися біля воріт Юрія Мартищука. Найактивніші серед „сталеварів” - футболісти, що часто з’являються в основному складі своєї команди, - Артем Касьянов та Роман Войнаровський. Перший небезпечно виконує штрафні удари, а другий бороздить правий фланг, додаючи своїми навісами роботи голкіперу „Карпат”. Далі прийшла пора форварда алчевців Олександра Саванчука. Спочатку він вийшов на побачення з Мартищуком після обрізки на 18-му метрі перед своїми воротами Химича. Нападник забити у цьому моменті не зумів, але зробив це невдовзі, коли захисники прогавили його при виконанні стандарту. Ще один вихід сам-на-сам - і тепер Саванчук не схибив.

У перерві на полі замість Ґолбана з’явився Омельченко. Саме він після того, як Бобилєв пропускає м’яча, забиває четвертий гол у ворота Комарицького. Після цього м’яча „Сталь”, здавалося, вже змирилася з поразкою. Суперники до середини другої половини матчу замінили всіх гравців, які претендували вийти на гру основних складів. У господарів на лавку сіли Окуново (цей 27-річний нігерійський захисник свого часу виступав у «Барселоні», «Бенфіці» та донецькому «Металургу»), Войнаровський і Касьянов, у гостей - Ґолбан, Бобилєв і Платон. У „Карпат” в заявці на гру було лише 15 футболістів, і львів’яни використали всі 4 можливі заміни. На 85-й хвилині відбулася навіть заміна воротаря - замість Мартищука на поле вийшов Когут. Таким чином капітанською пов’язкою „зелено-білих” протягом одного матчу володіли відразу троє гравців - у першому таймі Алєксандру Ґолбан, після перерви – Юрій Мартищук, а догравав поєдинок у статусі капітана Ігор Чучман. Під завісу поєдинка алчевці забивали ще двічі, однак спочатку з порушенням правил проти Мартищука, а потім - з офсайду.