Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

„Зоря” втрачає очки і... автобус

Головний конкурент львівських „Карпат” у боротьбі за вихід у вищу лігу, луганська „Зоря”, на старті сезону втратила 2 очки. Гра проти „Кримтеплиці” з Молодіжного, яка закінчилася нульовою нічиєю, виявилася для луганчан важкою, хоч поле, за словами тренера кримчан Олега Федорчука було в нормальному стані. Аналізуючи гру, головний тренер „Зорі” Юрій Коваль зізнався, що в його команди є серйозні фінансові проблеми – вже 2 місяці футболісти не отримують зарплату. Іншим поганим знаком, який завадив лідеру перемогти, стала неприємність з клубним автобусом. „Коли ми їхали на матч, то поблизу Алушти загорівся наш клубний автобус. А горіти повинні очі в футболістів!” – емоційно вигукнув Юрій Коваль. Насамкінець тренер „Зорі” попросив „Кримтеплицю” забрати очки і в конкурентів луганчан. Нагадаємо, що „Кримтеплиця” у першому колі вже відібрала два очки у львівських „Карпат”.

На фото: один з новобранців «Кримтеплиці» Роман Пицур. До речі - його попередній клуб "Газовик - Скала"

Склад „Зорі”: Козаченко, Кондаков, Вишняк, Задорожний, Добрянський (Семчук 75), Смалько, Гончар, Погорєлов (Горбань, 90), Овеков (Городов, 59), Кірілов (Головко, 88), Каракевич (Каменюка, 90)

Склад „Кримтеплиці”: Сухіна, Прохоров, Мамутов, Монахов, Маткевич (Гайдаш, 46), Старгородський (Войнаровський, 86), Валяєв (Грищенко, 65), Трухін, Свінціцький (Саранчуков, 83), Піцур (Кривов’язий, 76), Онисько.

13 Березня 2006

Схожі новини
Спонсори