Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Володимир Квурт: 'Створити ВАТ 'Народна команда ФК 'Карпати' уже зараз неможливо'

До розгляду питання створення ВАТ «Народна команда «Карпати» можна ще буде повернутися, але для цього потрібна добра воля обох сторін. Хоча, на мою думку, ініціативу повинен проявити саме клуб, тоді й міська влада повернеться до цього питання. Врешті, це наш обов’язок, – заявив сьогодні, 17 листопада, на прес-конференції секретар Львівської міськради Володимир Квурт.

Створити ВАТ уже зараз, на думку Володимира Квурта, є неможливим, оскільки це питання поки що є неготовим. На думку секретаря Львівської міськради, клуб у даному питанні чинить методом шантажу. «Діалог, коли є дві протилежні позиції, повинен ґрунтуватися на компромісі», – пояснив Володимир Квурт.

«Пропонуючи футбольному клубу «Карпати» стадіон «Україна» на п’ять років, ми керувалися часовим терміном каденції депутатів», – заявив секретар Львівської міськради Володимир Квурт. Запитання журналіста про те, чи компетентною є заява міського голови Львова Андрія Садового, який учора, 16 листопада, виступаючи перед вболівальниками на мітингу, заявив, що термін оренди на п’ять років пов’язаний з участю Львова у тендері на право проведення у себе матчів Євро-2012, Володимир Квурт не прокоментував. Лише зазначив, що це питання до Андрія Садового.

Координатор акції «Збережемо «Карпати» для Львова!» Ростислав Гетьман, який був присутній на прес-конференції Володимира Квурта, повідомив, що сьогодні ввечері збереться нарада вболівальників, на якій вирішать, що робити далі. Нагадаємо, що сьогодні на прес-конференції почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський висловив прохання до вболівальників припинити голодування, оскільки, цитуємо «Наша влада не варта цих жертв. У них немає розуму, совісті і честі. Влада просто витерла ноги об вболівальників».

Довідка

Виступаючи вчора, 16 листопада, перед мітингуючими вболівальниками ФК «Карпати» Андрій Садовий заявив, що термін у 5 років пов’язаний з тим, що у разі, якщо стадіон буде у приватній (а не комунальній) власності, то Львів випаде з обойми міст-претендентів на проведення у себе матчів Євро-2012. Вболівальники почали скандувати, що це неправда, натомість Андрій Садовий повідомив, що він входить до оргкомітету проведення Євро-2012 у Львові, тому більш компетентний у цій справі.
Натомість голова оргкомітету з проведення Євро-2012 в Україні, віце-президент ФФУ Іван Федоренко неодноразово у ЗМІ заявляв, що немає значення, у яких руках стадіон – приватних чи комунальних. Тому це абсолютно не завадить Львову брати участь у тендері на проведення у себе матчів Євро-2012.

Джерело: Західна Інформаційна Корпорація

17 Листопада 2006

Схожі новини
Спонсори