Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Гендиректор ФК „Карпати” Олександр Єфремов: 'Після рішення сесії у четвер виявилось, що весь переговорний час нас банально водили за ніс'

Генеральний директор ФК "Карпати" Олександр Єфремов про позицію клубу щодо останніх подій навколо оренди стадіону "Україна" та створення ВАТ "Народна команда ФК "Карпати":

„Мені не зрозуміла позиція секретаря міської ради Володимира Квурта. Він розумна людина, ми багато спілкувались щодо створення ВАТ „Народна команда ФК „Карпати”. Тож якщо він зараз говорить про неприйнятні вимоги з боку клубу щодо оренди стадіону, то фактично ігнорує саму ідею створення ВАТ. Ця проблема постійно має вирішуватись: треба чітко знати, які саме об’єкти мають увійти до ВАТ, яка їхня оціночна вартість, скільки, зрештою, буде учасників ВАТ, і потім виробляти реальний бізнес-план. Якщо ж є лише побажання, то це не бізнес-план, а бізнес-пропозиція. Але навіть не міськрада і не обласна рада зробили ці побажання. Зробив їх клуб, але міськрада палець об палець не вдарила, аби в ці пропозиції внести хоч якісь зміни, аби потім разом довести їх до реального бізнес-плану.

Тож мені тим паче боляче чути останні коментарі представників влади, адже я сподівався, що піде плідна і розумна співпраця в напрямку створення ВАТ, з’являться нормальні рішення. За втілення яких львів’яни нам подякують. Подякують за те, що зробили добру справу, взяли занедбані нині об’єкти, довели їх до розуму і дали їм життя.

Ми, представники клубу та міської ради, двічі збиралися на наради з приводу оренди «України», прекрасно усвідомлюючи: аби щось будувати на „Україні” і прилеглих територіях, потрібен час і гарантії. Врешті ми погодилися на розумний компроміс - 10 років оренди комплексу.. Але ж після рішення сесії у четвер виявилось, що весь цей переговорний час нас банально водили за ніс! „Ми не можемо визначити меж цієї території, ми не можемо передавати на довгий термін, бо це вже буде інша каденція...” – постійно доводилось чути нам. Це ж безглузді речі! Та після таких речей просто втрачається довіра до влади! Як далі з ними спілкуватися, коли вони сьогодні говорять одне, думають інше, а роблять третє?„

Інформаційний центр ФК "Карпати"

17 Листопада 2006

Схожі новини
Спонсори