Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Квитки на «Карпати» подорожчають. Але лише на матч з «Динамо»

Керівництво ПП «Карпати Спорт Маркетинг» ухвалило рішення підняти ціну на квитки на матч півфіналу Кубку України „Карпати” – „Динамо”. Як пояснив на прес-конференції директор «Карпати Спорт Маркетинг» Ігор Дедишин, підвищення цін відбудеться тільки на цей поєдинок. Ті ж вболівальники, котрі придбали абонементи, можуть почуватися спокійно: підвищення цін на матч на їхніх гаманцях не відіб’ється

Квитки на матч «Карпати» - «Динамо» коштуватимуть 20, 30, 40 та 50 гривень, а придбати їх можна буде уже зранку 20-го березня в касах стадіону «Україна». На відміну від попередніх кубкових поєдинків за участю «Карпат», на цей матч замовлення на квитки не прийматимуться. Пов’язано це насамперед з величезною кількістю попередніх замовлень, яких до клубу надійшло близько 100 тисяч. Нагадаємо, що стадіон «Україна» може вмістити трохи більше 28 тисяч глядачів. Звісно, клуб не зможе задовольнити таку кількість замовлень, і саме тому було вирішено розповсюджувати квитки лише у вільному продажу.

Підвищення цін на квитки Ігор Дедишин пояснив чималими капіталовкладеннями клубу за останній період: облаштування та закупівлю техніки для телестудії „ФК Карпати ТБ”, капітальний ремонт офісних приміщень. Окрім того, заради уникнення неприємної ситуації, яка мала місце під час кубкового поєдинку проти донецького «Шахтаря» (тоді через хуліганські дії окремих вболівальників «Карпатb» оштрафували на 10 тис. у. о.), на стадіоні буде посилена охорона. А це, звісно, потребує додаткових коштів.

«Тих, хто придбав абонементи на матчі «Карпат», а отже збирається відвідувати всі або більшу частину поєдинків, підвищення цін не торкнеться. А тим, хто прийде подивитися виключно на київське «Динамо», доведеться заплатити трохи більше. Цей поєдинок є одним з найрейтинговіших в Україні за останній період, і я думаю, що він вартий тих затрат», —резюмував Ігор Дедишин.

Юрій Басенко, Інформаційний центр ФК «Карпати»

15 Березня 2006

Схожі новини
Спонсори