Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Юрій Дячук-Ставицький: «Зі складом делегації визначимось перед від’їздом в Анталію»

Триває підготовка львівських “Карпат” до другого кола нинішнього сезону. Незабаром, 14 січня, команда вирушить до Києва, аби звідти наступного дня взяти курс на турецьке містечко Анталія, де заплановано троє тренувальних зборів команди. Про те, як команда тренується на цьому етапі підготовки, розповідає головний тренер “зелено-білих” Юрій Дячук-Ставицький.

– З 26 грудня команда «Карпати» приступила до занять, - розпочав Юрій Михайлович. – Усі гравці пройшли поглиблений медико-біологічний контроль. Зранку 31 грудня гравці провели кросову підготовку, після чого були відпущені на святкування новорічних свят. Заняття відновились 3 січня і проходять в режимі дворазових тренувань. Акцент робиться на кросову підготовку, заняття з аеробіки, акробатики, гімнастики, атлетичної підготовки. 6 січня в легкоатлетичному манежі СКА гравці здали нормативи, і тренування відновились 8 січня. Займаємось без м’ячів і, можливо, якщо сприятиме погода, 10 чи 11 січня проведемо на снігу двосторонню товариську гру, адже з нами тренується ряд нових футболістів.

– Чи можете назвати прізвища потенційних новобранців?
– Наразі прізвища називати завчасно, адже невідомо, чи вони вирушать до Туреччини. Зазначимо лише, що ці гравці відомі за виступами в командах Одеси, Бершаді, Стрия. Натомість, з “Карпат-2” тренуються Андрій Процик, Андрій Ткачук та Андрій Малик. З бурштинського “Енергетика” повернулися орендовані Юрій Паньків та Микола Грешта, з івано-франківського “Спартака” - Ігор Ільків, брати Григорій та Борис Баранці. Не виключено, що деякі з них знову будуть передані в оренду інших клубів. Наприклад, можливо двоє гравців поїде на перегляд в польський клуб «Гурнік» з Ленчно та декілька гравців на правах оренди виступатиме за стрийський «Газовик-Скалу». Загалом, у карпатівській групі тренується 33 футболісти, а остаточний склад – 25 футболістів, які вирушать на перший тренувальний збір в Анталію, ми оголосимо 12-13 січня. Ті гравці, які залишаться у Львові, будуть тренуватись з «Карпатами-2», які свою підготовку розпочнуть 9 січня.

– Чи є вже конкретні пропозиції щодо перегляду тих чи інших гравців під час зборів «Карпат»?
– Дуже багато, і в основному це легіонери. Так, нині тренується з «Карпатами» нападник з Камеруна, який був у минулому році на оглядинах в “Металісті” та “Волині”, а також білоруський нападник з солігорського “Шахтаря”. Остаточного рішення по них ще не прийнято. Загалом, останнім часом нам пропонують дуже багато легіонерів, але для нас головне, що практично всі гравці «Карпат» залишились.

– З чим пов’язана відсутність бразильця Батіcти під час карпатівських тренувань?
– Батіста появиться у тренувальному таборі “Карпат” безпосередньо на тренувальному зборі в турецькому місті Анталія. Ми дали йому можливість відпочити більше від інших гравців «Карпат», тому що після приїзду в Анталію Батіста більше не матиме змоги поїхати додому до кінця першості. До речі, Роша займається в Бразилії за індивідуальним планом.

– Юрію Михайловичу, прокоментуйте зміни, які на початку січня сталися в тренерському штабі “Карпат-2”.
– Віктор Ходукін, якому незабаром виповниться 59 років, прийняв пропозицію азербайджанського “Інтера” з Баку, який під керівництвом Анатолія Конькова веде боротьбу за путівку у Лігу чемпіонів. Нагадаємо, що комплексну науково-методичну групу цього клубу очолює ще один український фахівець, старший брат Валентин Ходукін, а молодший – Віктор Ходукін працюватиме з молодіжною командою “Інтера”. Виходячи зі сказаного, керівництво клубу дало можливість Віктору Михайловичу попрацювати в Азербайджані. Хто замінить в «Карпатах-2» Віктора Ходукіна – буде вирішено пізніше. Зазначимо, що в тренерському штабі ФК «Карпати» працюють помічники Віктора Ходукіна – Вадим Білоцерківський, Роман Толочко, а також селекціонери Степан Юрчишин та Борис Рассихін.

– Також останнім часом з’явилися чутки про те, що тренер основної команди “Карпати” Володимир Хохлов поповнить тренерський штаб сімферопольської “Таврії”, яку недавно очолив Михайло Фоменко
– Ці розголоси безпідставні. Володимир Олександрович декілька днів перебував у Запоріжжі, згодом повернувся до Львова після Різдвяних свят і зараз тренує команду «Карпати».


Юрій НАЗАРКЕВИЧ.

11 Січня 2006

Схожі новини
Спонсори