Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Голод переміг байдужість: фани „Карпат” добилися виконання своїх вимог

„Вчора увечері ми припинили голодування, а сьогодні до 22:00 заберемо намети” – повідомив на прес-конференції координатор акції протесту „Збережемо „Карпати” для Львова!” Ростислав Гетьман.

За його словами, вчорашній договір між Петром Димінським, Петром Олійником, Андрієм Садовим, Равілем Сафіулліним, Миколою Томенком та Юрієм Павленком став найбільшою перемогою уболівальників з часів незалежності України. „Ми свого добилися, але зупинятися не будемо. Ми беремо під свій контроль виконання цього договору” – сказав Ростислав Гетьман. Він зазначив, що депутати міської ради обов’язково повинні проголосувати за те, щоб „Карпатам” віддали на рік чашу стадіону, а потім пролонгували термін угоди ще на 10 років з включенням цілісного майнового комплексу стадіону „Україна”.

„Карпати” у свою чергу повинні привести стадіон до усіх відповідних вимог футбольних інстанцій. Ростислав Гетьман подякував усім фанам, які самовіддано підтримували команду. Особлива подяка з його вуст прозвучала на адресу голодувальників: „12 фанів „Карпат” зробили те, що не змогли чи не хотіли зробити 90 депутатів. Чотирьох з них довелося госпіталізувати, але їхньому здоров’ю вже нічого не загрожує.”

За словами Ростислава Гетьмана, учасників акції відзначить та привітає керівництво ФК «Карпати». Можливо, це станеться у цю суботу: якщо вдасться владнати усі технічні питання з трансляцією матчу «Металург» (Запоріжжя) – «Карпати» (Львів), то цей матч у Львові покажуть у центрі міста на великому екрані. За інформацією Р. Гетьмана, відбудеться невеликий концерт, після якого й нагородять учасників «зелено-білої» революції.

Інформаційний центр ФК „Карпати”

21 Листопада 2006

Схожі новини
Спонсори