Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Кварцяний видужує, але до роботи приступить не скоро

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний після перенесеного в минулий четвер інсульту йде на поправку. Про це повідомив начальник луцької команди Віктор Шелигін, інформує "Сєгодня".

"Віталій Володимирович лежить в обласній луцькій лікарні. Лікарі забрали в нього всі мобілки, йому рекомендують 20 днів повного спокою. Щоб навіть не підходив до команди.

Його син, дружина чергують у палаті, змінюючи один одного".

За словами Шелигіна, харчується Кварцяний зараз, в основному, фруктами, п'є соки. "Апельсини, що йому дають, він віддає медсестрам. Заграє з ними. Говорить: ну, що дівчатка, ми тут із вами надовго, або як? Не падає духом. Сьогодні з ним пройшлися метрів десять".

Самопочуття Кварцяного погіршилося ще п'ятого березня після нічиєї в матчі з командою колишнього асистента Петра Кушлика "Закарпаттям". "Після матчу йому стало погано дуже розстроїв результат. Під час двобою Кварцяний сильно перенервував. Знаєте, готувалися в теплих краях, а тут на таке поле потрапили... У потязі його відпоювали таблетками. Потім він поїхав в Одесу на зустріч тренерів із президентом ПФЛ, там спустошив запаси серцевих лік тренерів-колег. У минулий четвер увечері дивився вдома матчі Кубка УЄФА, а після, о 11 вечори, втратив свідомість ..."

www.champion.com.ua

15 Березня 2006

Схожі новини
Спонсори