fbpx

Лукасу – 24!

Сьогодні, 10 вересня, день народження святкує іспанський нападник «Карпат» Лукас Перес Мартінес. З цієї нагоди уся карпатівська сім’я бажає вінгеру міцного здоров’я, красивих та потрібних голів, сталевих нервів та холодної голови.

Лукас перейшов до «Карпат» з іспанського клубу «Райо Вальєкано» і з перших же матчів зумів про себе заявити. На турнірі Copa del Sol він показав блискучу гру, хоч не відзначився у себе на батьківщині жодним забитим м’ячем. Не вдавалося йому забити за «Карпати» і в стартовому для себе українському чемпіонаті.

Адаптація до нових умов тривала досить довго, практично півроку. Лише на літніх зборах, що відбувалися в Австрії, в одному з товариських матчів, іспанець таки відзначився – потужним ударом зі штрафного він ледь не порвав сітку воріт суперника. А невдовзі почав забивати і в чемпіонаті – спершу у ворота «Чорноморця», а згодом він відзначився дублем у ворота «Зорі».

Станом на сьогодні Лукас провів за «Карпати» в українському чемпіонаті 49 матчів, у яких забив 10 голів. Зважаючи на потенціал іспанця, а також на кількість гольових моментів, що їх він отримує у кожній грі, ця цифра не відображає усього, на що здатен Лукас. Тому у день його народження, усі ми бажаємо іспанцю кращої реалізації. Від цього виграють усі – і «Карпати», і сам Лукас.

Нехай щастить і Многая літа!

Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»