fbpx

Анатолій Коньков привітав ФК «Карпати»

Під час відкриття комплексу тренувальних полів ФК «Карпати» з вітальною промовою до присутніх звернувся заступник виконавчого директора Федерації футболу України Іван Шепеленко. Він зачитав привітання для «Карпат» від президента ФФУ Анатолія Конькова.

Привітання від президента ФФУ
Анатолія Конькова

Шановні керівники клубу «Карпати»,
тренери та учні шкіл клубу, гості нинішнього свята!

Перебуваючи у Лондоні, де Національна команда України сьогодні проводить відбірний матч Чемпіонату світу 2014 проти команди Англії, від імені Федерації Футболу України та від себе особисто хочу від усієї душі привітати велику карпатівську сім’ю з новою цеглинкою у будові клубної інфраструктури – відкриттям футбольного комплексу для тренувань юних футболістів. Дитяча кімната клубу, назвемо її так, вийшла на славу. Переконаний, що у таких прекрасних умовах тут виростатимуть талановиті покоління, що будуть примножувати славу українського футболу.

Щира вдячність керівництву «Карпат» за турботу про підростаюче покоління і великі зусилля, що докладаються особисто Почесним президентом клубу Петром Димінським. Знаємо, що за останні десятиріччя Західна Україна, на жаль, втратила чимало самобутніх клубів, і перш за все через брак фінансування. На цьому тлі львівські «Карпати» залишаються знаковим клубом для всього футболу країни. У Львові завжди відчувається дух історії, глибокі клубні традиції, міцний зв’язок поколінь.

Надзвичайно приємно бачити на святі поруч з юними вихованцями «Карпат» ветеранів клубу, котрі раніше творили футбольну історію України на полях багатьох країн світу, а нині працюють тренерами шкіл, передаючи свій багатий досвід майбутнім футболістам.

Знаючи, як дбайливо у Львові ставляться до футбольного господарства, можна не сумніватися, що якість нових футбольних полів буде на найвищому рівні. Професіоналізму працівників, що доглядають за карпатівськими полями, можуть позаздрити чимало вітчизняних клубів.

Розвиток дитячо-юнацького футболу – це одна з програмних засад нового керівництва Федерації, і сьогодні ми розпочали працю над тим, щоб цю програму втілити у конкретні практичні кроки.

Федерація Футболу України належним чином оцінює кадровий внесок львівського клубу у формування юнацьких збірних команд України, адже в усіх вікових категоріях є чимало вихованців шкільництва «Карпат». Переконаний, що з відкриттям цього комплексу львівських збірників тільки побільшає. А ми, зі свого боку, докладемо усіх організаційних зусиль, щоб клуб відчував нашу дієву підтримку.

Ще раз зі святом вас, дорогі карпатівці!

З повагою,
Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков

Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»