Асистенти арбітра: Олександр Якименко, Леонід Ярмолинський (обидва – Київ).
Четвертий арбітр – Микола Кривоносов (Київ).

«ДИНАМО» U21: Шовковський, Трубочкін (Мілютін, 69), Братков, Ягодінскіс, Чумак (Полегенько, 58), Акубардія, Карп (Цибульник, 84), Рибалка (Кравець, 46), Хльобас, Л. Алмейда, Аруна.
Запасні: Бущан, Болденков, Полегенько, Маїк, .

«КАРПАТИ» U21: Лазарський, Гудак, Березовий, Савченко, Тосік, Чачуа, Семчук (Смук, 77), Загідулін (Фляк 90+3), Страшкевич, Костевич, Красномовець.
Запасні: Нагірний, Шекель, Гришак.
Тренер – Ігор Йовічевіч.

Голи: Карп, 31 – Костевич, 83.

Попередження: Чумак, 56 – Чачуа, 14, Костевич, 35, Березовий, 49, Семчук, 67.

Звітний гостьовий поєдинок з «Динамо» без сумніву запам’ятається всім гравцям карпатівської молодіжки. Адже на відміну від попередніх років, коли ігри резервістів проводилися на НТБ «біло-синіх» у Кончі-Заспі, цього разу зустріч відбулася на легендарному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. До того ж у підсумку «зелено-білим», забивши красень-гол у ворота Шовковського, однозначно найкращого голкіпера України періоду Незалежності, вдалося врятувати нічию. Але про все за порядком.

В радянські часи матчі деблерів «Динамо» збирали щонайменше 15-тисячну глядацьку аудиторію. Але зараз про подібне можна лише мріяти. Втім, якби в анонсі гри було повідомлено, що ворота киян захищатиме Олександр Шовкоський, який повернувся в гру після довготривалого лікування, то можна не сумніватися, вболівальників прийшло б набагато більше, ніж ті три сотні, які вказані в протоколі гри. Окрім СаШо, молодіжку «Динамо» в цій грі підсилила ще низка гравців основного складу найтитулованішого клубу України. Зокрема в обороні вийшов бразилець Леандро Алмейда, а в центрі поля з перших хвилин почали господарювати нігерієць Лукман Аруна та гравець української молодіжної збірної Сергій Рибалка. Останнього по перерві, аби посилити тиск на ворота «зелено-білих», замінив нападник Артем Кравець, в активі якого є голи як на рівні Прем’єр-ліги, так і Ліги чемпіонів.

І от проти такого більш, ніж серйозного суперника вийшов ослаблений варіант молодіжної команди «Карпат». Бо як по-іншому можна назвати склад, в якому не лише немає жодного гравця основи, а ще й передано в головну команду клубу цілу низку гравців. Окрім Ігоря Озарківа та Степана Гірського, які за віком можуть грати в U-21, але вже давно в ній майже не виступають, Ніколай Костов для підготовки до гри основних команд «Динамо» і «Карпат» залучив також Миколу Жовтюка, Олега Білого і Тараса Пучковського. Також слід відзначити, що через дискваліфікацію не міг допомогти партнерам основний центральний захисник Роман Подоляк, а місце у воротах вперше в сезоні зайняв Назар Лазарський.

Зважаючи на стартові склади команд, напевне, немає нічого дивного, що з перших хвилин динамівці пішли вперед, а карпатівці, відповідно, змушені були зосередитися на обороні власних воріт. Незважаючи на хвилювання та певною мірою на надмірну повагу до суперника, підопічним Ігоря Йовічевіча та Романа Зуба вдавалося відбивати атаки господарів, серед яких найбільшу активність проявляв Дмитро Хльобас.

Так тривало до 32-ої хвилини, коли «Динамо» таки зуміло прорвати оборону «Карпат». Євген Чумак з правого флангу навісив у штрафний майданчик, а наші захисники не змогли завадити Каталіну Карпу головою в падінні красиво відправити м’яча у сітку воріт – 1:0. Втім, пропущений гол, як це не дивно, пішов на користь грі «зелено-білих». Він ніби зняв з їхніх плечей тягар відповідальності і до кінця першого тайму, хоча динамівці й продовжували насідати на ворота гостей, ті також на кожну атаку господарів в свою чергу почали відповідати не менш небезпечними контрвипадами і в одному з епізодів були дуже близькими до того, аби відновити рівновагу в рахунку. Це Якуб Тосік перехопив м’яча і з глибини поля віддав вертикальну передачу на хід Вадиму Страшкевичу, який на швидкості вискочив на очне побачення з воротарем «біло-синіх», але переграти досвідченого Олександра Шовковського не зміг.

Але кінцівка першої 45-хвилинки додала впевненості львів’янам і в другому таймі вони з самого початку сміливо великими силами пішли вперед і почали нагнітати небезпеку біля воріт команди Олександра Хацкевича. Керманич «Динамо», аби повернути ініціативу і загострити гру попереду, випустив замість півзахисника Сергія Рибалки нападника Артема Кравця. Форвард «Динамо» був як завжди активний, але в завершальній стадії атаки губився і в підсумку «запоров» не один момент, який створили його партнери. «Карпати» також довший час ніяк не могли знайти доріжку до воріт суперника, аби вивести на забійну позицію когось зі своїх гравців. І тоді вінгер «левів» Володимир Костевич вирішив спробувати використати таку грізну зброю, як дальні удари. І на 83-ій хвилині він таки добився свого. 10-ий номер гостей зліва трохи змістився ближче до центру, оцінив позицію, яку займає СаШо і з лівої зовнішньою стороною стопи скерував круглого у дальню «дев’ятку». Такому шедевральному удару Олександр Шовковський був безпорадний щось протиставити і рахунок став нічийним – 1:1.

Останні хвилин гри пройшли в дещо хаотичні боротьбі, в якій кожна з команд мала напівмоменти, аби вирвати перемогу, але в підсумку все закінчилося підписанням мирної угоди. Можна лише додати, що господарі, особливо їхній старший тренер Олександр Хацкевич, були страшенно розчаровані таким підсумком гри. Натомість у карпатівців настрій після фінального свистка був на порядок кращий.