fbpx

«Нам дуже потрібна була перемога, і ми її досягли»

Юрій СЬОМІН,
головний тренер «Динамо»

– Нам дуже потрібна була перемога в сьогоднішньому матчі і ми її досягли. Але, як завжди, були складнощі у зв’язку з матчами збірних – наші гравці досить пізно повернулися в розташування клубу, причому прибули в різному настрої і фізичному стані. Хоча, враховуючи результати, показані національними збірними, більшість наших збірників повернулися, в цілому, в гарному настрої. Але ось тренувальної роботи як такої ми провести просто не встигли. Як результат, сьогодні вперше весь матч відіграли Краньчар і Раффаель. Та й взагалі, сьогодні у нас було дуже багато всіляких експериментів, і ми отримали масу інформації для аналізу. Але найголовніше – це те, що ми завоювали три очки, і рухаємося далі.

– Сьогодні не грав Вукоєвіч? Не готовий?
– Чому? Готовий. По-перше, Вукоєвіч, так само як Нінковіч і Краньчар, приїхав із розташування збірної дуже пізно. По-друге, в тактичному плані ми повинні були сьогодні більше атакувати, тому на поле вийшли інші виконавці. Потрібно було дати ігровий час Раффаелю, тому ж Краньчару, Дуду. У останнього, звичайно, поки ще не все виходить. Хоча у тренуваннях Дуду виглядає добре.

– КДК ФФУ дискваліфікував Гармаша за його жест трибунам «Донбас-Арени» на три матчі. Чи згодні ви з цим рішенням?
– Повністю згоден. Ще раз хочу вибачитися за поведінку нашого футболіста, цей жест не гідний спортсмена. Гра – грою, але вболівальники – вболівальниками. Як би хто Гармаша не провокував, себе треба вести гідно. Так що рішення про покарання Гармаша вважаю правильним.

– Чи будуть застосовані якісь санкції до Гармаша з боку клубу?
– Він буде оштрафований.

– У якому розмірі буде цей штраф?
– Навіщо вам? Я ж не питаю, яка у вас зарплата. Для чого розбурхувати громадськість.

– Що найбільше вас турбує напередодні матчу з ПСЖ?
– А навіщо зараз турбуватися? Гра – через три дні. Але, звичайно, трохи турбує стан Ярмоленка. Подивимося, як підуть справи з його відновленням.

– А що у нього за травма?
– У першому таймі матчу Англія – Україна він отримав мікроушкодження гомілкостопу. Але, сподіваюся, з Андрієм все буде нормально. Однак ми вирішили ним сьогодні не ризикувати.

– Відомо, що Сергій Ребров їздив на матч ПСЖ. Після повернення він надав вам корисну інформацію про суперника?
– Звичайно! Крім того, на сьогоднішній матч за участю ПСЖ полетів Борис Ігнатьєв. Нам потрібна повна інформація про суперника. Коли ж дивишся матч не по телевізору, а з трибун стадіону, то матч сприймається зовсім інакше.

– Хто точно не зможе зіграти з ПСЖ?
– Всі зможуть. І Гармаш буде готовитися, і Ярмоленко. Всі зможуть.

– Коли вирушаєте в Париж?
– У неділю ввечері.

– Чому не в понеділок, за день до гри? Буде якась спеціальна підготовка?
– По-перше, майбутній матч ми будемо змушені проводити через три дні на четвертий. По-друге, хлопцям треба як слід виспатися після тригодинного перельоту, щоб вийти на тренування в Парижі в більш менш нормальному стані, а не прямо з літака.

Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»