fbpx

PATREON

Що таке Patreon?

Це американська компанія, яка створила найбільш відому в світі платформу для донатів (пожертв). На Patreon вже є чимало футбольних команд. Але в грудні 2020 року «Карпати» стали першим українським клубом з офіційною сторінкою на Patreon.

Ми обрали цю платформу, тому що вона максимально надійна, проста і прозора – кожен відвідувач сторінки «Карпат» може бачити в онлайн-режимі кількість підписників (патронів) і загальну суму донатів. Зараз «Карпати» щомісяця отримують на Patreon 3 тисячі євро – нас підтримує більш ніж 500 патронів!

Серед них – Мар’ян Швед, Василь Кравець, Сергій Мякушко, Ігор Ощипко, Густаво Бланко-Лещук, Ігор Циганик, Олександр Гливинський, Роман Бебех, Олександр Панков, Маркіян Ключковський, Андрій Демчук та багато інших відомих людей українського футболу і спорту.

Як це працює?

Дуже просто. Заходите на сторінку «Карпат» на Patreon, реєструєтесь (можна через одну з соцмереж або пошту), обираєте розмір щомісячного внеску (3, 6, 15, 30, 100 і 200 євро) і вказуєте дані банківської картки, з якої ця сума (в гривневому еквіваленті) буде списуватись автоматично на початку кожного місяця. Все! В разі чого ви завжди можете змінити розмір внеску або взагалі відписатись. 

Що це дає вболівальникам?

Ставши патроном «Карпат», ви не просто допомагаєте клубу, а й отримуєте чимало переваг у порівнянні зі звичайними вболівальниками. Перше і найголовніше – ви справді стаєте частиною «Карпат», фактично берете участь в управлінні клубом за допомогою голосування в закритих опитуваннях, доступу до звіту витрат і зустрічам з керівництвом «Карпат».

Крім того, ви отримуєте ексклюзивні можливості і подарунки – починаючи зі спеціального браслету, якого немає в продажу, і замовлення пісні на стадіоні, закінчуючи іменним місцем на трибунах і вашим фото в розділі «Менеджмент» на сайті клубу. Чим більший платіж – тим більше можливостей. Весь перелік дивіться на Patreon.

Компаніям, які готові стати патроном «Карпат» на 100 чи 200 євро, ми пропонуємо всі переваги інших патронів, кілька рекламних інтеграцій, профіль в розділі «Спонсори» на сайті клубу і навіть товариський матч проти «Карпат»!

Чому це так важливо для «Карпат»?

У «Карпат» більше немає власника-олігарха, який бавиться клубом на власний розсуд. Але у «Карпат» залишається одна з найбільших в Україні армій вболівальників. Тепер «Карпати» – це ви. Без вашої підтримки і допомоги клуб не зможе розвиватись і взагалі існувати. 

Наша мета – зібрати в майбутньому 10 тисяч патронів, які закриють майже половину витрат клубу УПЛ! 5 тисяч вболівальників, які підтримують гривнею – теж буде дуже серйозною допомогою клубу. Та навіть тисяча – це вже вагомий внесок, за ці гроші можна, наприклад, покрити витрати на догляд усіх полів.

Ми відмовляємось вірити, що на мільйонне місто і весь західний регіон не знайдеться хоча б тисяча людей, готових виділити 100-200 грн в місяць на улюблений клуб. Бо який тоді в усьому цьому сенс?