ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Чому варто співпрацювати з «Карпатами»?

«Карпати» – найбільш впізнаваний спортивний бренд і найтитулованіший футбольний клуб Західної України: володар Кубка СРСР, двічі фіналіст Кубку України, бронзовий призер чемпіонату України та учасник групового раунду Ліги Європи.

«Карпати» мають одну з найбільших і найкращих аудиторій в українському футболі. Наш клуб завжди був у топ-5 за відвідуваністю і переглядами трансляцій в УПЛ. Лише в офіційних соцмережах за «Карпатами» стежать майже 60 тисяч підписників, що є четвертим показником в Україні – після «Шахтаря», «Динамо» і «Зорі».

За нашими підрахунками, широка аудиторія «Карпат», яка взаємодіє з клубом хоча б кілька разів на сезон, складається з 300 тисяч вболівальників. А загальна аудиторія футбольних вболівальників по всій Україні, яка так чи інакше перетинається з «Карпатами» і, відповідно, нашими спонсорами, досягає 1 млн людей.

«Карпати» уклали найбільше спонсорських угод серед усіх українських клубів – ми перші і досі єдині, хто свого часу на 100% заповнив ігрову форму рекламою. Відповідно, «Карпати» мають величезний досвід співпраці з партнерами локального, національного та міжнародного рівнів.

Mercedes-Benz Україна, Skoda, Seat, Гарант-Авто, НІКО-Захід, Shell, WOG, Roshen, Lays, Моршинська, Київстар, Брокбізнес, Ріел, Епіцентр, Фокстрот, Justin, Meest Express, Global Development, Електрон, ЛІМО, Steko, Salamander, Roy Robson, Arber, Favbet, Parimatch, Marathonbet, Betwinner, Karcher, Medicover, NOVO, Metabo – ці та багато інших компаній успішно співпрацювали з «Карпатами», а декотрі продовжили це робити, навіть коли клуб опинився в другій лізі.

«Карпати» будують унікальний для українського футболу проєкт – клуб без олігархів. Це буде сучасний, прозорий, успішний клуб, який зароблятиме на своє існування і розвиток. Тому як ніколи цінуватиме співпрацю зі спонсорами.

«Карпати» вже стають максимально відкритими. Ми – перший український клуб, який запустив власну сторінку на Patreon. Вболівальники донатять нам більше мільйона гривень на рік і ця сума постійно зростає. Взамін «Карпати» публікують на Patreon щомісячний звіт витрат – подібної прозорості не має жоден український клуб. Завдяки такому підходу до «Карпат» зараз прикута увага всього українського футболу. Якщо у нас вийде, ми перепишемо історію.

«Карпати» – це надійний партнер, а не мильна бульбашка. Минулого року нам вдалося врятувати клуб від зникнення. А вже в 2021-у ми почали інвестувати в інфраструктуру. Стартувало будівництво нової заміської бази, планується реконструкція стадіону, працює клубна Академія і готується проєкт нової дитячої школи, яка буде працювати за європейськими стандартами.

Наш клуб – один з найуспішніших в Україні на трансферному ринку. Ми вміємо виховувати талановитих гравців і вигідно продавати – Карраскаль, Лукас, Швед, Сікан, Костевич, Кравець, Бланко-Лещук і багато інших. Це вміння має забезпечити фінансовий фундамент для клубу.

Що «Карпати» пропонують спонсорам?

Реклама на формі

Це найпрестижніший різновид реклами. Впродовж матчу футболісти постійно з`являються в об’єктивах телекамер та фотокамер крупним планом, тож логотип спонсора максимально взаємодіє з аудиторією.

Після завершення матчу комунікація не зникає – спонсори фігурують в оглядах, сюжетах новин та на фото у пресі. Для реклами максимальної кількості партнерів, ми використовуємо всі можливі місця на формі – на грудях, ключицях, рукавах, спині, шортах. 

Зовнішня реклама

Ми використовуємо усі можливі локації для реклами: дві банерні лінії довкола поля, лави запасних, табло стадіону, диктор, пресвол на післяматчевих конференціях тренерів, клубні автобуси та інше – це створює максимальне охоплення аудиторії.

Соціальні мережі

Як ми вже наголошували, на офіційні сторінки «Карпат» в YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok і Telegram підписано майже 60 тисяч вболівальників. Із запуском нового офіційного сайту ми розраховуємо на суттєве збільшення і його відвідуваності.

Це дозволяє нам створювати окремий рекламний контент для сайту та соцмереж. Пре-, мід-, пост-роли, окремі матеріали, фотозвіти, рекламні інтеграції – все це включено в презентацію і може стати окремим пакетом для будь-якого спонсора.

Промоакції

Ми не просто продаємо рекламу нашим спонсорам. Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного партнера і створюємо зв’язок між брендами спонсора та клубу. Це формує позитивну репутацію компанії серед вболівальників.

Для цього «Карпати» спільно зі спонсорами проводять різноманітні акції із залученням команди і вболівальників. Ось лише кілька прикладів: фанатський автопробіг, створення нового сорту пива, жіноча фотосесія, візит гравців на виробництво, дитячий турнір, будівництво дитячого майданчика для сиротинця. 

Контакти

Дмитро Копій

комерційний директор
«Карпат»

+380 97 882 99 12