fbpx

СПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

Титульний спонсор

BetWinner – міжнародна компанія, заснована в 2007 році. Понад 400 000 онлайн-користувачів роблять ставки на BetWinner.com.

Клієнти можуть отримати доступ до платформи через настільну, мобільну версію або додаток. Сайт BetWinner.com перекладений на понад 50 мов з цілодобовою підтримкою клієнтів.

Компанія працює під ліцензією Кюрасао № 8048 / JAZ.

Водний партнер

Morshynska Sport має ідеально збалансований для людини мінеральний склад, який на 100% сприймається організмом та насичує його достатньою кількістю вологи під час занять спортом.

Завдяки ідеально збалансованому природному складу та зручній спортивній пляшці Morshynska Sport – правильна вода та надійний партнер ваших ефективних тренувань!

Технічний партнер

Іспанська компанія Joma виникла в 1965 році. Сьогодні Joma – це сучасне високотехнологічне підприємство, яке має дочірні підприємства в США, Мексиці, Панамі, Гонконзі, Італії, Німеччині, Англії та мережу представників у 28 країнах.

Основі напрямки Joma – виготовлення професійного взуття, спортивної форми та аксесуарів. Якість та нові технології – головний підхід до розробки власних колекцій.

Офіційний партнер

«Ескулаб» – це одна з провідних в Україні медичних лабораторій. Тут виконується більше 800 видів діагностичних досліджень з міжнародним рівнем якості.

За 12 років роботи компанія активно розвинулась і масштабувалась – мережа «Ескулаб» вважається найбільшою в Західній Україні і включає понад 100 відділень. З 2020 року «Ескулаб» розпочав свою діяльність і в Києві.