MARATHONBET

MARATHONBET веде свою історію з 1997 року і пропонує передматчеві та live ринки з багатьох видів спорту через Інтернет.

Сьогодні тисячі людей користуються величезним вибором послуг MARATHONBET, починаючи з футболу, тенісу, гольфу і закінчуючи телепередачами і політикою.

У червні 2018 р. MARATHONBET став глобальним партнером чемпіона Англії ФК «Манчестер Сіті».

Крім цього, MARATHONBET має спонсорські угоди з такими клубами, як «Жирона» (Іспанія) та «Хiберніан» (Шотландія).

Justin

ТОВ «ДЖАСТ ІН», що є власником бренду Justin (поштово-логістичний сервіс). Відділення мережі Justin зекономлять ваш час, незалежно від розміру посилки..

Justin дарує час, надаючи безкомпромісний сервіс у зручних локаціях та робить життя українців кращим.

ТОВ «ДЖАСТ ІН» максимально автоматизує сервіси задля зручності, швидкості обслуговування та заощадження часу клієнтів і прагне, щоби споживачі витрачали більше часу на важливі миттєвості життя.

У компанії Justin усі прямі відправлення з одного відділення в інше здійснюються по всій країні максимально оперативно, і вже скоро запускається експрес-доставка за 7-9 годин.

Justin надає можливість користуватися своїми послугами у зручний для вас час – з 8:00 до 20:00 сім днів на тиждень.

SALAMANDER

Всесвітньовідомий баварський концерн SALAMANDER – виробник першокласних віконних та дверних систем. Концерн SALAMANDER та ФК «Карпати» традиційно використовують зелено-біле забарвлення, а отже і логотип SALAMANDER виглядає дуже гармонійно на формі ФК «Карпати», утворюючи немовби вдалий союз двох зелено-білих сердець!

Послідовні концепції, першокласне ноу-хау, далекоглядний менеджмент, який не боїться впроваджувати інноваційні ідеї, – та компетентні співробітники, завжди готові дати щось більше. 

Це філософія незалежного підприємства Salamander, яке працює на міжнародному ринку та послідовно пише свою історію успіху. Інноваційний систематизатор сучасних високоякісних віконних профільних систем торгових марок Salamander, Brügmann bluEvolution i evolutionDrive, наше пiдпрiємество вже понад 40 років у тісній співпраці зі своїми клієнтами розробляє ПВХ-профілі для вікон, дверей і багатьох інших систем у сфері встановлення вікон.

МАГНУС

ТЦ «Магнус» – це історична будівля у самому центрі Львова, на розі вулиць Городоцької та Шпитальної, поблизу Оперного театру, створена в 1912 році.

Після реконструкції 2003 року, колишній радянський ЦУМ отримав свою стару назву – «Магнус». Зараз ви можете знайти тут величезну різноманітність будь-яких товарів. На сьогодні – це взірець цивілізованої торгівлі у Західній Україні та один з насправді елітних торгових центрів.

ROSHEN

Корпорація ROSHEN виробляє понад 320 найменувань високоякісних кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва продукції сягає близько 300 тисяч тон на рік. Кондитерські вироби ROSHEN виготовлені за найсучаснішими технологіями. Експлуатація сучасного високовиробничого обладнання, чітке дотримання рецептури, використання виключно високоякісної сировини та матеріалів є запорукою головних переваг продукції ROSHEN.

Корпорація ROSHEN реалізує масштабні та системні благодійні і соціально-культурні проекти. Так, починаючи з березня 2015 року, компанія втілює в життя проект допомоги національній дитячій лікарні ОХМАТДИТ. Десятки мільйонів гривень вкладаються в придбання та встановлення найсучаснішого хірургічного обладнання, ліфтів, світильників та повну реконструкцію усіх систем комунікації (опалення, вентиляція, електроживлення). Також системно надається допомога постраждалим у зоні АТО – проводиться лікування в клініках і реабілітаційних центрах Австрії, Німеччини, Греції та Словаччини, а також фізична та психо-соціальна реабілітація в центрах України.

Metabo

Metabowerke – німецька компанія, яка працює на ринку з 1924 року та займається виробництвом і продажем професійного електроінструменту, деревообробних верстатів та ріжучого інструменту під власною торговою маркою Metabo.

Назва «Metabo» походить від німецького «Metallbohrdreher» – «ручна дриль по металу» і пов’язана з випуском першої продукції компанії – ручними дрилями.

У перелік продукції, що випускається Metabo входять: шліфувальні машини, електролобзики, електричні дискові пилки, електрорубанки, степлери, перфоратори, болгарки, електродрилі, шуруповерти, відбійні молотки тощо.

Nobilux

Компанія Nobilux – офіційний представник європейської корпорації Salamander Industrie.

Produkte у західному регіоні України. Діє ліцензоване виробництво по збору вікон та склопакетів.

Комплектуючі, з яких виготовляються металопластикові конструкції, відповідають стандартам України та Європейського Союзу, і є надійними та абсолютно безпечними.

Компанія Nobilux – це гарантія високої якості металопластикових вікон та доступна цінова політика.

Завдяки високоякісним комплектуючим матеріалам, нові пластикові вікна стануть теплим та функціональним рішенням для досягнення затишку та тепла у кожній квартирі.

VODA UA

TM VODA UA – води із самого серця України. Місце добування VODA UA – Кам’янський район Черкаської області.

Джерельна вода – з ідеальним унікальним складом від природи. У складі VODA UA корисних для людини обсягах є срібло, яке, зрозуміло, робить повністю непотрібним використання будь-яких штучних консервантів.

Mає ідеальний показник кислотності – 7,4 pH, містить унікальний від природи мінеральний склад і не потребує будь-якої хімічної корекції, оскільки вже сама по собі є досконалою».

Постійний контроль якості – ми хочемо, щоб ви були впевнені, що вживаєте лише якісну воду, тому VODA UA добровільно пройшла сертифікацію харчової продукції УкрСЕПРО та отримала міжнародний сертифікат з безпеки харчової продукції ISO 2205.

JOMA

Компанія JOMA виникла в 1965 році. На той час її засновнику Фруктуосо Лопес було тільки 18 років. Тоді він мав тільки будинок, руки та бажання. Більше 40 років тому, коли цього ніхто не робив, Лопес почав інвестувати в технології, вивчати супротив шкіри, відповідність форм, міцність підошви. І це принесло свої плоди.

Сьогодні Joma – сучасне високотехнологічне підприємство, и має дочірні підприємства в США, Мексиці, Панамі, Гонконзі, Італії, Германії, Англії та мережу представників у 28 країнах.

Основі напрямки Joma – виготовлення професійного взуття, спортивної форми та аксесуарів. Якість та нові технології – головний підхід до розробки власних колекцій. Виготовлення взуття для футзалу – це напрямок, який займає особливе місце у впровадженні продукції Joma.

Medicover в Україні

Медікавер в Україні є частиною провідної європейської компанії Medicover заснованої у 1995 році. В Україні Медікавер працює з 2014 року. Сьогодні до його локальної мережі входять:

• Поліклініки у Львові, за адресами вул. Антоновича, 102, вул. Стрийська, 204, вул. Ковалика, 1а (Рясне). Поліклініки надають консультації сімейних спеціалістів та педіатрів, вузьких спеціалістів, проводиться облік вагітності, лабораторна та УЗД. Надається повний спектр стоматологічних послуг від діагностики та лікування під загальним знечуленням для дорослих та дітей до хірургічних втручань та лікування безпліддя.

• В Ужгороді на вул. Вілмоша Ковача, 17, у багатопрофільному Медичному центрі Медікавер приймають педіатр, терапевт, сімейний лікар, дерматолог, мамолог, гінекологи, репродуктолог та багато інших вузьких спеціалістів. Тут можна пройти експертну УЗ-діагностику дорослим і дітям, отримати листок непрацездатності та здати всі аналізи для лабораторного дослідження.

• Медичний центр Medicover Fertility в Дніпрі, вул. В. Великого, 9, займається діагностикою та лікуванням безпліддя, жіночим здоров’ям, надає консультації вузьких спеціалістів УЗ та лабораторну діагностику.

У 2018 році медичні центри Медікавер в Україні успішно пройшли планові наглядові аудити та акредитаційні експертизи на підтвердження відповідності вимогам стандарту ISO 9001:2015.

Головна місія Медікавер – це надійне, зручне та комплексне медичне обслуговування для дорослих й дітей.