MARATHONBET

MARATHONBET веде свою історію з 1997 року і пропонує передматчеві та live ринки з багатьох видів спорту через Інтернет.

Сьогодні тисячі людей користуються величезним вибором послуг MARATHONBET, починаючи з футболу, тенісу, гольфу і закінчуючи телепередачами і політикою.

У червні 2018 р. MARATHONBET став глобальним партнером чемпіона Англії ФК «Манчестер Сіті».

Крім цього, MARATHONBET має спонсорські угоди з такими клубами, як «Жирона» (Іспанія) та «Хiберніан» (Шотландія).

SALAMANDER

Всесвітньовідомий баварський концерн SALAMANDER – виробник першокласних віконних та дверних систем. Концерн SALAMANDER та ФК «Карпати» традиційно використовують зелено-біле забарвлення, а отже і логотип SALAMANDER виглядає дуже гармонійно на формі ФК «Карпати», утворюючи немовби вдалий союз двох зелено-білих сердець!

Послідовні концепції, першокласне ноу-хау, далекоглядний менеджмент, який не боїться впроваджувати інноваційні ідеї, – та компетентні співробітники, завжди готові дати щось більше. 

Це філософія незалежного підприємства Salamander, яке працює на міжнародному ринку та послідовно пише свою історію успіху. Інноваційний систематизатор сучасних високоякісних віконних профільних систем торгових марок Salamander, Brügmann bluEvolution i evolutionDrive, наше пiдпрiємество вже понад 40 років у тісній співпраці зі своїми клієнтами розробляє ПВХ-профілі для вікон, дверей і багатьох інших систем у сфері встановлення вікон.

Metabo

Metabowerke – німецька компанія, яка працює на ринку з 1924 року та займається виробництвом і продажем професійного електроінструменту, деревообробних верстатів та ріжучого інструменту під власною торговою маркою Metabo.

Назва «Metabo» походить від німецького «Metallbohrdreher» – «ручна дриль по металу» і пов’язана з випуском першої продукції компанії – ручними дрилями.

У перелік продукції, що випускається Metabo входять: шліфувальні машини, електролобзики, електричні дискові пилки, електрорубанки, степлери, перфоратори, болгарки, електродрилі, шуруповерти, відбійні молотки тощо.

Міст Експрес

Компанія «Торговий Дім «Міст Експрес» в Україні представляє інтереси міжнародної корпорації «Meest Corporation Inc.» та входить в одну з найбільших в Україні фінансово-промислову групу «Росан».

Успіх компанії «Торговий Дім «Міст Експрес» на вітчизняному ринку пов'язаний з 20 річним досвідом роботи на міжнародних поштових ринках Європи, Канади, США та Австралії її материнської компанії.

Лідерство на ринку кур’єрських послуг України компанії «Торговий Дім «Міст Експрес» зумовлене командою відповідальних менеджерів, які розуміють зростаючі потреби клієнтів, усвідомлюють важливість забезпечення надійних та ефективних послуг кожному клієнту та партнеру компанії.

Nobilux

Компанія Nobilux – офіційний представник європейської корпорації Salamander Industrie.

Produkte у західному регіоні України. Діє ліцензоване виробництво по збору вікон та склопакетів.

Комплектуючі, з яких виготовляються металопластикові конструкції, відповідають стандартам України та Європейського Союзу, і є надійними та абсолютно безпечними.

Компанія Nobilux – це гарантія високої якості металопластикових вікон та доступна цінова політика.

Завдяки високоякісним комплектуючим матеріалам, нові пластикові вікна стануть теплим та функціональним рішенням для досягнення затишку та тепла у кожній квартирі.

VIVI

Компанія «АВ Бізнес Груп» – ексклюзивний представник мінеральної води Торгової Марки «Шаянська Вишково» на території України.

Вода vivi видобувається із 315-метрової свердловини юрського горизонту.

Вода розливатиметься на заводі, в обладнання якого було вкладено близько 150 тисячі євро.

Усе для того, щоб водичка не втрачала свої природні властивості.

Найближчим часом планується що вода експортуватиметься до Катару, ОАЕ, Ізраїлю та інших країн Сходу. Асортимент vivi складатиметься із 10 позицій, розливатиметься як у скляній тарі, так і в ПЕТ пляшках.

«БРОКБІЗНЕС»

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 15 грудня 1993 року. За час роботи набула значного досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування.

З 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою.

За підсумками діяльності у 2016 році Агентство підтвердило рейтинг фінансової стійкості «Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» на рівні «uaAA-» за національною шкалою. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування. Компанія надає повний спектр страхових послуг і працює в класичному сегменті страхування.

JOMA

Компанія JOMA виникла в 1965 році. На той час її засновнику Фруктуосо Лопес було тільки 18 років. Тоді він мав тільки будинок, руки та бажання. Більше 40 років тому, коли цього ніхто не робив, Лопес почав інвестувати в технології, вивчати супротив шкіри, відповідність форм, міцність підошви. І це принесло свої плоди.

Сьогодні Joma – сучасне високотехнологічне підприємство, и має дочірні підприємства в США, Мексиці, Панамі, Гонконзі, Італії, Германії, Англії та мережу представників у 28 країнах.

Основі напрямки Joma – виготовлення професійного взуття, спортивної форми та аксесуарів. Якість та нові технології – головний підхід до розробки власних колекцій. Виготовлення взуття для футзалу – це напрямок, який займає особливе місце у впровадженні продукції Joma.

МАГНУС

ТЦ «Магнус» – це історична будівля у самому центрі Львова, на розі вулиць Городоцької та Шпитальної, поблизу Оперного театру, створена в 1912 році.

Після реконструкції 2003 року, колишній радянський ЦУМ отримав свою стару назву – «Магнус». Зараз ви можете знайти тут величезну різноманітність будь-яких товарів. На сьогодні – це взірець цивілізованої торгівлі у Західній Україні та один з насправді елітних торгових центрів.