ROSHEN

Корпорація ROSHEN виробляє понад 320 найменувань високоякісних кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва продукції сягає близько 300 тисяч тон на рік. Кондитерські вироби ROSHEN виготовлені за найсучаснішими технологіями. Експлуатація сучасного високовиробничого обладнання, чітке дотримання рецептури, використання виключно високоякісної сировини та матеріалів є запорукою головних переваг продукції ROSHEN.

Корпорація ROSHEN реалізує масштабні та системні благодійні і соціально-культурні проекти. Так, починаючи з березня 2015 року, компанія втілює в життя проект допомоги національній дитячій лікарні ОХМАТДИТ. Десятки мільйонів гривень вкладаються в придбання та встановлення найсучаснішого хірургічного обладнання, ліфтів, світильників та повну реконструкцію усіх систем комунікації (опалення, вентиляція, електроживлення). Також системно надається допомога постраждалим у зоні АТО – проводиться лікування в клініках і реабілітаційних центрах Австрії, Німеччини, Греції та Словаччини, а також фізична та психо-соціальна реабілітація в центрах України.

JOMA

Компанія JOMA виникла в 1965 році. На той час її засновнику Фруктуосо Лопес було тільки 18 років. Тоді він мав тільки будинок, руки та бажання. Більше 40 років тому, коли цього ніхто не робив, Лопес почав інвестувати в технології, вивчати супротив шкіри, відповідність форм, міцність підошви. І це принесло свої плоди.

Сьогодні Joma – сучасне високотехнологічне підприємство, и має дочірні підприємства в США, Мексиці, Панамі, Гонконзі, Італії, Германії, Англії та мережу представників у 28 країнах.

Основі напрямки Joma – виготовлення професійного взуття, спортивної форми та аксесуарів. Якість та нові технології – головний підхід до розробки власних колекцій. Виготовлення взуття для футзалу – це напрямок, який займає особливе місце у впровадженні продукції Joma.

Medicover в Україні

Медікавер в Україні є частиною провідної європейської компанії Medicover заснованої у 1995 році. В Україні Медікавер працює з 2014 року. Сьогодні до його локальної мережі входять:

• Поліклініки у Львові, за адресами вул. Антоновича, 102, вул. Стрийська, 204, вул. Ковалика, 1а (Рясне). Поліклініки надають консультації сімейних спеціалістів та педіатрів, вузьких спеціалістів, проводиться облік вагітності, лабораторна та УЗД. Надається повний спектр стоматологічних послуг від діагностики та лікування під загальним знечуленням для дорослих та дітей до хірургічних втручань та лікування безпліддя.

• В Ужгороді на вул. Вілмоша Ковача, 17, у багатопрофільному Медичному центрі Медікавер приймають педіатр, терапевт, сімейний лікар, дерматолог, мамолог, гінекологи, репродуктолог та багато інших вузьких спеціалістів. Тут можна пройти експертну УЗ-діагностику дорослим і дітям, отримати листок непрацездатності та здати всі аналізи для лабораторного дослідження.

• Медичний центр Medicover Fertility в Дніпрі, вул. В. Великого, 9, займається діагностикою та лікуванням безпліддя, жіночим здоров’ям, надає консультації вузьких спеціалістів УЗ та лабораторну діагностику.

У 2018 році медичні центри Медікавер в Україні успішно пройшли планові наглядові аудити та акредитаційні експертизи на підтвердження відповідності вимогам стандарту ISO 9001:2015.

Головна місія Медікавер – це надійне, зручне та комплексне медичне обслуговування для дорослих й дітей.