Медико-реабілітаційний центр – перлина «Карпат». База головної команди у Брюховичах – це новітня будівля з усіма необхідними для футболістів об’єктами відпочинку, лікування та реабілітації. По праву вона вважається однією з кращих в Україні.

Сама база, що оточена сосновим лісом, складається із кількох блоків та кількох полів із натуральним покриттям найвищої якості. За газонами ретельно доглядають найкращі спеціалісти у цій справі. При потребі команда може провести тренування на синтетичному покритті неподалік, на території першої клубної бази. 

База «Карпат» може похизуватися найновішим медичним обладнанням, саунами, парними, неперевершеним басейном, гідромасажними ваннами, модерним тренажерним залом, а також фіто-баром – усе це знаходиться на першому поверсі. 

Другий поверх бази – це нарадчі кімнати для тренерів, кабінет Президента, технічні приміщення для монтажу та відеозаписів, а також зал для теорії. Інтер’єр та екстер’єр прикрашені клубними гербами, фотографіями футболістів та пам’ятними подіями з життя «Карпат». Саме на базі «Карпат» відбуваються різноманітні зустрічі із усіма категоріями уболівальників команди.

Неодноразово на заміській базі «зелено-білих» готувалася до матчів Національна збірна України – як гравці, так і тренери відзначали високу якість сучасного медико-реабілітаційного центру, який вражає своєю продуманістю, функціональністю та стилем.